Czy tylko dzieci widzą duchy?

Czy tylko dzieci widzą duchy?

Czy tylko dzieci widzą duchy

Duchy – prawda czy mit…

Wielu ludzi zajmujących się zjawiskami nadprzyrodzonymi uważa, że dzieci do siódmego roku życia potrafią zobaczyć ducha. Nie wiem jak Wy, ale ja też posiadałam takowy „dar”.

Jako dziecko, dość często zdarzało mi się widzieć osoby, które później okazywały się osobami już dawno nie żyjącymi. Wyobrażam sobie, co o mnie teraz pomyślicie. Ale ja naprawdę widywałam te osoby, chociaż nigdy nie udało mi się z nimi zamienić ani słowa. Zresztą, nie tylko ja. W późniejszym okresie dowiedziałam się, że kilka osób będąc w podobnym wówczas wieku, miało takie samo spotkanie ze zmarłymi.

Wynika z tego, że jednak dzieci widzą duchy, tylko nie posiadają świadomości, że te „osoby” nie należą już do świata żywych.

Zresztą, opisałam ten fakt wcześniej. Najdziwniejsze jest to, że zdarza mi się to nawet teraz, z tą jednak różnicą, że obecnie ich nie widzę, tylko wyczuwam. Nie należy do wcale do przyjemności.

Zapewne myślicie – w jaki sposób można wyczuć ducha? Można, ale nie każdy to potrafi. Wielu z nas nie chce do siebie dopuścić myśli, że coś jest nie tak. Często wolimy żyć w przeświadczeniu, że to zwykłe zjawisko przyrodnicze czy fizyczne. Ale gdybyśmy usiedli w ciszy i skupieniu – to kto wie, co moglibyśmy usłyszeć…

Wiele osób ma podobne doświadczenia, bo opowiadali mi o tym, jednak nikt głośno nie mów, aby nie być posądzonym o chorobę psychiczną. No cóż, może ja też nie powinnam o tym pisać…

A Wy co o tym myślicie? Czy tylko dzieci widzą duchy? Kto z Was widział ducha?

Czy zwierzęta potrafią przewidzieć chorobę? – sprawdź to.