Feng shui – sława

Feng Shui Strefa SławyFeng Shui – Strefa Sławy

Nie ma to jak sława…

STREFA SŁAWY – znajduje się między rogiem bogactwa a rogiem miłości. Odpowiada za to, jak postrzegają nas ludzie oraz jak sami patrzymy na przyszłość i życie.

Sława wcale nie zależy od wielkiej władzy czy wysokiej pozycji. Jeśli więc zamierzasz użyć tej sfery, aby zostać wielkim przywódcą czy biznesmenem – to raczej te praktyki nic ci nie pomogą.

Sława w znaczeniu feng shui przede wszystkim określa jakim jesteś człowiekiem, jak starasz się pomagać swoim bliskim i znajomym, jak o tobie mówią inni.

Jeśli wydarzyło się w twoim życiu coś, co spowodowało, że ludzie odsunęli się od ciebie, przestali z tobą rozmawiać, unikają kontaktu. A może chcesz polepszyć opinię na swój temat lub sprawić, by częściej o tobie mówiono – powinieneś uaktywnić właśnie tę część swego pokoju.

W jaki sposób aktywizować Strefę Sławy?

Aby wzmocnić to pole, można w tym kwadracie umieścić miniaturowy piecyk lub lampę dającą czerwone światło. Można także położyć tam czerwony aksamit, małego Buddę lub twoje życzenia na przyszłość. Należy jednak pamiętać, aby w tym polu przeważał kolor czerwony, gdyż kolor ten wzmacnia dobrą reputację.

Ja w swoim pokoju w tym miejscu mam ścianę w kolorze czerwieni. Dodatkowo położyłam tam flet bambusowy, który niesie z sobą moc, szlachetność, bezpieczeństwo i pomyślność.

Jeśli nie mamy fletu, możemy użyć akcesoriów wytwarzających dźwięk np.: dzwonki wietrzne, pojedynczy dzwonek a nawet radio lub magnetofon. Wybór jest szeroki.

Powodzenia w aranżacji wnętrza, a tym samym swego życia!