WALENTYNKI – ŚWIĘTO ZAKOCHANYCH – 2

WALENTYNKI to dzień w którym wszyscy, bez względu na wiek i płeć, chcą doświadczyć chociażby niewielkiego gestu mówiącego o miłości.

Co na Walentynki?

Miłość potrzebuje niekiedy małego wsparcia. Może warto posłużyć się magią… Kiedyś była bardzo pomocna, może i teraz zadziała…

W poprzednim poście podałam wróżbę, która miała pomóc w zdobyciu tej jedynej, wymarzonej miłości. Dzisiaj podam jeszcze jedno zaklęcie dla spragnionych miłości.

 Będzie to „Zaklęcie uwiedzenia”

Do jego wykonania będziemy potrzebowali:

  • czerwonej świeczki
  • kawałek różowego lub czerwonego papieru
  • czerwonego pisaka

Przed przystąpieniem do zaklęcia przeczytajcie dokładnie opis, aby dobrze rozplanować miejsce na kartce.

Na stole kładziemy czerwoną świecę i ją zapalmy. Następnie na papierze, na samym dole, wpisujemy swoje imię i nazwisko, a pod spodem – imię i nazwisko osoby, która nam się podoba.

Poniżej piszemy swoją datę urodzenia, a pod nią – datę urodzenia osoby dla której przygotowujemy wróżbę. Całość obrysowujemy kształtem serca. Ponownie zapisujemy imiona i daty, ale teraz pośrodku kartki i także ten napis obrysowujemy sercem. I jeszcze raz powtarzamy wszystko po raz trzeci, ale na samej górze kartki.

W sumie na kartce powinny znajdować się trzy serca z wypisanymi: naszym imieniem i nazwiskiem, imieniem i nazwiskiem wybranej osoby, naszą datą urodzenia i jej datą urodzenia danej osoby. Jak już wszystko mamy, to zwijamy papier w rulon, zapalamy od płomienia świecy i palimy tę kartkę w ognioodpornym naczyniu.

Kiedy papier będzie płonął, to wówczas wypowiadamy następujące słowa:

 Płoń jasno, ogniu, czerwień jest kolorem pożądania!
 Niech namiętność ukochanego ku mnie skłania!

Mam nadzieję, że te zaklęcia pomogą Wam w pozyskaniu konkretnej osoby. Zdaję sobie sprawę, że nie zawsze to może poskutkować, ale jeśli nasze myśli skierujemy w odpowiednim kierunku, to powinno zadziałać.

A teraz dla tych co już mają swoją ukochaną osobę. Dla tej jedynej proponuję kupić na Walentynki książkę „Tajemnica bransoletki”, która porusza sferę miłości i nie tylko.

Z pewnością Twoja dziewczyna doceni Ciebie i po przeczytaniu tej książki – będzie Cię uwielbiała. Zapraszam do przeczytania fragmentu obydwu części na mojej stronie: www.margoseila.pl