Policz, co oznacza twoje imię

Policz, co oznacza twoje imię i przekonaj się, jakie posiadasz cechy dla swojej liczby.

Mimo ogromnemu postępowi nauki nadal interesujemy się przepowiedniami i korzystamy z usług wróżek. Są wśród nas i tacy, co nie potrafią żyć spokojnie beż zasięgnięcia porady kabalarki, co do dalszego swojego życia. Bardzo dużą popularnością we wróżeniu cieszy się pseudonauka zwana NUMEROLOGIĄ, może dlatego, że w prosty sposób można stworzyć dla siebie mini-przepowiednię. Ja też lubię korzystać z tej formy, gdyż zawsze mogę sobie, dobrą wróżbą, poprawić nastrój.

Dzięki numerologii, przykładowo, będziemy mogli się dowiedzieć, jakie cechy charakteru ma osoba nosząca jakieś imię. Wystarczy pod poszczególne litery podstawić odpowiadające im cyfry i je zsumować. Ogonki i kropki przy ą, ę, ć, ś itp. pomijamy, tak jakby to były: a, e, c, s.

 

Policz, co oznacza twoje imię

 

Podam przykład, jak należy obliczyć liczbę patronującą mojemu imieniu:

M A R G  O

  4 + 1 + 2 + 3 + 7  = 17

Powstała nam liczba dwucyfrowa, więc dalej ją sumujemy:

1 + 7 = 8

Imieniu MARGO odpowiada cyfra osiem.

Jeśli już obliczyliście jakaWami rządzi liczba, to teraz sprawdźcie, co ona oznacza.

Jedynki to typowi perfekcjonaliści. Mają jasno wytyczone cele. Czują potrzebę kontrolowania otoczenia i narzucania mu swych pomysłów. Nie lubią być podporządkowani, to oni kierują innymi. Mimo to, cechuje ich pogoda ducha, ale bardzo łatwo wzbudzić w nich gniew.

Dwójki są zgodne i ambitne. Często bywają niezdecydowane, dlatego lepiej sprawdzają się jako podwładni niż jako szefowie. Mimo to, dzięki swej wytrwałości potrafią osiągnąć zwycięstwo. Mają skłonności do podtrzymywania starych związków partnerskich.

Trójki są pełne wiary w siebie. Lubią odnosić sukcesy, ale niepowodzenia sprawiają, że łatwo tracą cierpliwość. Zawsze spragnione sukcesów i nastawione na karierę publiczną. Ich główną cnotą jest uczciwość, dlatego warto mieć Trójkę za przyjaciela lub wspólnika w interesach.

Pozostałe liczby możesz sprawdzić na stronie internetowej: Co oznacza…

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉