Urodzeni 05 lipca

Właśnie przed chwilą w moich szpargałach natknęłam się na horoskop urodzeniowy, przeczytałam informacje odnośnie mojego dnia urodzin i aż się zdziwiłam, bo wiele się idealnie zgrywa. A że nie jestem samolubem 😉 postanowiłam się z Wami podzielić tymi notatkami. Proszę traktować to zawsze z przymrużeniem oka, ale z drugiej strony – może akurat komuś coś się sprawdzi…

Zacznę od urodzonych 05 lipca i mam nadzieję, że wytrwam w tym pisaniu. Myślę, że moi wierni FANI mi w tym pomogą!!!

Życzę Wszystkim przyjemnej lektury.

Urodzeni 05 lipca

Urodzeni 05 lipca są RAKAMI i już od najmłodszych lat wykazują niezwykłe zdolności.  Umysł takiej osoby jest nadzwyczaj przenikliwy i obdarzony specjalnymi zdolnościami w kierunku nauk ścisłych. Lipcowe PIĄTKI mają doskonałą pamięć, a w dziedzinie nauk abstrakcyjnych, mogą liczyć na błyskotliwą karierę.

Są pilne i gorliwe i już od małego pragną zdobyć jak najwięcej wiedzy i to z różnych źródeł, wykazując przy tym, przedwczesne zdolności naukowe. Potrafią do tego być nadzwyczaj obrotni. Mimo tych wszystkich zdolności, są to osoby niezwykle wrażliwe, lubiące marzyć i bujać w obłokach.

Najlepszy dla nich zawód:

W pracy wykazują duże zdolności do zręcznego traktowania mniejszych szczegółów. Mają też zdolności do sztuki stosowanej i prac ręcznych. Oszczędne i wyrachowane – mogą pracować w bankach i instytucjach związanych z liczeniem. Mogą być również doskonałymi filologami lub uczonymi, a także zdolnymi doktorami medycyny.

Wady tych osób:

Mimo wszechstronnych zainteresowań – nie są wielkimi zwolennikami pracy – wolą sport i rozrywki. Także charakter ich jest zmienny niczym fazy księżyca. Często po okresie wesołości i ufności następuje u nich okres depresji i przybicia, jednak na szczęście, dość szybko się to zmienia.

Lubią zbierać stare rzeczy tzw. starocie i pamiątki rodzinne. Dzięki swej doskonałej pamięci, potrafią przypomnieć sobie wydarzenia o których już wszyscy zapomnieli lub chcieliby zapomnieć. Przywiązani do rodziny, ulegają jednak silnemu wpływowi partnera, wówczas nie omijają ich przykrości domowe.

Ty też masz urodziny właśnie 05 lipca?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉