Urodzeni 07 lipca

Urodzeni 07 lipca są wytrwali i zacięci w swych dążeniach. Nie lubią biedy, wolą życie w dostatku.

Mimo wysokich ambicji życiowych, w życiu rozwijają się stopniowo i to przede wszystkim dzięki wykonywanej przez siebie pracy. Ten RAK jest dość niestały, ale potrafi to bardzo dobrze ukrywać. Lubi życie w luksusie. Jest bardzo bystry i zdolny. Umiejętnie też daje sobie radę w życiu i prędzej czy później zajmie dobre stanowisko do którego wcale nie musi mieć odpowiednich kwalifikacji. Często dobre stanowisko potrafi także osiągnąć dzięki swej przebiegłości lub podstępowi. Zazwyczaj w życiu cieszy się dużymi wpływami i władzą nad innymi, ale nie jest skory do nadmiernej pracy i wysiłku.

Usposobienie jego jest dobroduszne i uprzejme, zwłaszcza jeśli chodzi o swych podwładnych – do nich zawsze nastawiony jest przyjaźnie. Dzięki swej wytrwałości i zaciętości, w większości udaje mu się zrealizować swoje plany czy marzenia. Nigdy nie odstępuje od swych zasad, chyba, że mu się to opłaca, ale jeśli dojdzie do celu i tak powróci do swych starych nawyków. Pomimo, iż jego życie ulega zmianom, dzisiejszy RAK nie lubi zmieniać miejsca zarówno pracy jak i zamieszkania. Jest też bardzo uczuciowym człowiekiem, co może okazać się dla niego niebezpieczne, gdyż często zdarza mu się utożsamiać z uczuciami innych ludzi. Dlatego powinien dążyć do samodzielności i odciąć się od brania wszystkiego na swoje barki.

Wady:

Jest to człowiek niebezpieczny, zazdrosny i nie potrafiący przebaczać. Jeśli jednak ktoś wskaże mu drogę i pokaże jego błędy ( oczywiście w sposób niezwykle taktowny), to wówczas taka osoba potrafi zmienić się na lepsze, założy własną rodzinę i będzie spędzała z nią każdą wolną chwilę.

Ty też masz urodziny właśnie 07 lipca?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉