Urodzeni 08 lipca

Urodzeni 08 lipca potrafią zapanować nad przyjaciółmi i zwyciężyć swoich nawet najgroźniejszych wrogów.

Pomimo swej energicznej natury to jednak w swym zachowaniu są uprzejmi i ustępliwi, co ośmiela innych do występowania przeciwko nim. Jednak i tak dadzą sobie radę z wrogami i przezwyciężą wszelkie przeszkody życiowe. Są osobami zamkniętymi w sobie, bardzo wrażliwymi, które potrzebują wokół siebie wiele sympatii i przyjaźni. Dlatego bardzo starannie wyszukują sobie przyjaciół, troszczą się o nich w milczeniu, a później ich sobie podporządkowują. Często też osoby te nie potrafią usiedzieć w jednym miejscu, dlatego często zmieniają swoje miejsca zamieszkania i stanowiska życiowe.

Nie można nazwać ich osobami wahającymi się, gdyż co sobie postanowią zawsze starają się spełnić. Potrafią zręcznie układać projekty i plany, aby później realizować je w życiu. Nigdy nie zabierają się do działania jeżeli uprzednio się nie przygotują. Często w swych zamierzeniach postępują ostrożnie, a nawet są zbyt ostrożni i przewidujący, co w konsekwencji prowadzi do kolizji z prawem zwłaszcza jeśli nie mają racji.

W swym zachowaniu często starają się być szlachetni i wspaniałomyślni.

Zalety tych osób:

Największą zaletą osoby urodzonej 08 lipca jest jego ogromna bezinteresowność.

Wady tych osób:

Ich największą i najdotkliwszą wadą jest zbytnia wrażliwość i nadmierna impulsywność. Bez powodu wpada w gniew i nie potrafi nad tymi negatywnymi emocjami zapanować.

Często z głową zawarty związek małżeński może przynieść im sławę. Ich życie to nie bajka, często narażeni są w nim na walkę i niebezpieczeństwa. Mimo tych komplikacji i tak osiągają zwycięstwo i pokonają najgorszego wroga.

Najodpowiedniejszy dla nich zawód:

Powodzenie przyniosą im zawody związane z wodą i publicznością np.: dziennikarz, agent reklamowy czy handlowiec.

Ty też masz urodziny właśnie 08 lipca?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉