Urodzeni 09 lipca

Urodzeni 09 lipca posiadają naprawdę mocne nerwy. Dodatkowo to osoby obrotne i pragnące przewodzić innymi.

Jest to osoba inteligentna, o wyraźnie zaznaczonym poczuciu obowiązku. Często dowcipna, miłośnik piękna i dobrej sztuki. W pracy jest dość powolna, ale za to bardzo solidna.

Ludzie DZIEWIĄTKI są szlachetni i lubiący udzielać się społecznie, potrafią wywierać wpływ na otoczenie i już we wczesnej młodości mają wielu przyjaciół. Lubią podróże, odkrycia, a życie ich często tak się układa, że mogą spełnić te swoje zachcianki.

Zawód dla tych osób:

Najtrafniej spełniają się podejmując studia naukowe, gdyż mają silny charakter i stalowe nerwy.

Dzięki swej energii i zdolnościom praktycznym – w społeczeństwie mogą odgrywać wybitne role. Często chcą rozstrzygać wszelkie zagadnienia, jakie ich dręczą, wyjaśniać wszystko co zawiłe i rozwiązywać zagadnienia społeczne. Potrafią wystąpić nawet przeciwko ogólnie przyjętym normom i zasadom. W życiu pragną wielu rzeczy, ale przede wszystkim pragną być reformatorami społecznymi, najlepiej jednak politykami. Dzięki swym zdolnościom mogą stać się  czynnikiem rozwoju i źródłem wiadomości dla wielu ludzi.

Co im grozi?

Grożą im niebezpieczeństwa na wodzie, przed którymi powinni się mieć na baczności. Powinni tak się zabezpieczyć, aby nie mieć styczności z wodą.

Do czego powinni dążyć?

Kto urodził się tego dnia, jest nadmiernie czuły i przewrażliwiony. Cechy te potęgują się u nich jeszcze bardziej z wiekiem.

Zw względu na to, że wszystkie bodźce odbiera przesadnie to z tego powodu może być udręką zarówno dla siebie jak i otoczenia. Dlatego te osoby powinny w sobie rozwinąć egoizm uczuciowy, który uchroni ich przed agresją ludzką. Jeśli tego w sobie nie zdołają uruchomić – mogą być narażone na duże straty.

Ty też masz urodziny właśnie 09 lipca?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉