Urodzeni 10 lipca

Urodzeni 10 lipca są bardzo wrażliwi na krytykę. Lubią w życiu ryzykować a i zamiłowanie do hazardu – nie jest im obce.

Osoba ta jest sympatycznym, wesołym i pogodnym przyjacielem, ale w miłości jest dość lekkomyślna. Chciałaby używać przyjemności i rozrywek. Lubi grę i wszystko co niesie za sobą ryzyko, a z obowiązków niewiele sobie robi. Ale mimo wszystko – troszczy się bardzo o swoją opinię i obawia się krytyki, na którą zresztą jest dość wrażliwa. Do świata i ludzi usposobiona jest pokojowo. Uwielbia życie w każdej postaci i stara się, aby było komfortowe, chociaż nie zawsze ją na to stać. Lubi morze i podróże wodne. Dość niepokorna, potrafi zręcznie odpierać ataki wrogów i podstępem torować sobie drogę w życiu, nie respektując zasad, którymi kieruje się większość ludzi.

Nie przebiera też w środkach dojścia do majątku. Lubi uroczyste ceremonie i imprezy. Chociaż lubi ciułać pieniądze, to i tak wydaje je chętnie na swoje przyjemności i upodobania.

Czego powinna się wystrzegać?

Nadmiernej wrażliwości – gdyż to ona nie pozwala jej zajmować kierowniczych stanowisk i często trzyma ją na tylnym planie.

Swoimi uczuciami jest tak silnie związana z innymi ludźmi, że trudno takiej osobie niekiedy odróżnić własne uczucia od cudzych. Przez to też, otoczenie może wywierać na nią wpływ, nie zawsze dobry.

Wszelkie ekscesy uczuciowe i popadanie w skrajności mogą urodzonym w tym dniu, bardzo zaszkodzić, dlatego powinni uważać.

Co im grozi?

Powinni uważać na czekające ich nieporozumienia z krewnymi i straty finansowe.

Odpowiednie dla nich związki:

Najszczęśliwsi w małżeństwie będą jeżeli zawrą je z osobą urodzonymi pomiędzy: 22 października a 23 listopada oraz 19 lutym a 20 marca.

Ty też masz urodziny właśnie 10 lipca?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉