Urodzeni 11 lipca

Urodzeni 11 lipca należą do osób władczych i dążą do zdobycia niezależności.

Osoba ta jest energiczna, szybko i trafnie we wszystkim się orientuje, ale jej charakter jest dość dziwną mieszanką szlachetności i drażliwości, wesołości i powagi. Często przez tą swoją zmienność, przebywanie z taką osobą staje się niekiedy trudne do wytrzymania. Potrafi także zręcznie bronić swych interesów.

Jest miłośnikiem bogactwa i elegancji. Często człowiek urodzony tego dnia, zostaje głębokim myślicielem i pracowitym uczonym, który swój czas poświęca na studia w danym kierunku. Będąc uczonym, bardzo przywiązuje się do swoich książek, a w pracy natomiast jest bezinteresowny i nie goni za zyskiem. Odznacza się też subtelnym smakiem i szlachetnymi ideałami. Niekiedy zdarza się, że jego rodzina powiązana jest ze światem muzyki lub wojskiem, a on sam wykazuje talent i zainteresowanie w obu kierunkach.

Niekiedy też bywa osobą niespokojną, ale nie przeszkadza mu to być władczym i dominującym. Bardzo nie lubi być kontrolowany i nie chce być zależny od nikogo. Dąży do zajęcia wybitnej pozycji w środowisku, ma talent do publicznych wystąpień i gry aktorskiej.

Czego powinien się wystrzegać?

Chociaż potrafi precyzyjnie koncentrować się na swej pracy, jednak często przesadza i popada wówczas w manię perfekcyjności, zawężając sobie tym zakres obiektywnego widzenia.

Nie znosi także otoczenia, zwłaszcza takiego, które według niego jest niesympatyczne i zarozumiałe. Wówczas czuje się w nim bardzo źle i często narażony jest na liczne przykrości.

Potrafi być jednak wytrwały działając według własnych projektów i pomysłów.

Ty też masz urodziny właśnie 11 lipca?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉