Urodzeni 12 lipca

Urodzeni 12 lipca doskonale potrafią dawać sobie radę w życiu.

Jest to człowiek spostrzegawczy, dobry obserwator, wszechstronnie uzdolniony, potrafiący się dostosować do realiów życia codziennego i warunków miejscowych. Jest to osoba bardzo dyplomatyczna a zarazem przebiegła. Chociaż w pracy jest dość powolna, to doskonale sobie daje radę w życiu, właśnie dzięki swej czujności i bystrości. Osoba ta ma skłonności do zawodu wykonywanego pod publiczność, jednak nie cieszącego się zbyt wielkim uznaniem.

W sprawach finansowych całkiem nieźle jej się powodzi, często jest to zależne od odziedziczenia sporego majątku lub spadku.

Najodpowiedniejszy zawód dla takiej osoby:

Największe korzyści osiągnie w zawodzie związanym z żeglugą, wodą, nieruchomościami lub występami publicznymi. Może też zrobić karierę w policji lub wyróżnić się jako detektyw. Większe powodzenie może osiągnąć zajmując stanowiska drugorzędne niż dyrektorskie. Chociaż nie zawsze może liczyć na sławę, jej działania i tak będą pożyteczne dla ludzi. Dlatego często wybiera zawód nauczyciela lub duchownego. Dzięki takim zawodom, może w swoim życiu dokonać czegoś wielkiego, czym zapisze się na kartach historii.

Żyje na ogół bardzo długo i to przy zdrowym umyśle.

Niezmiernie długo też pamięta wyrządzone jej krzywdy. Jeżeli nawet osiągnie wysoki rozwój intelektualny to jej zacięta pamięć uniemożliwi jej darowanie wyrządzonych sobie krzywd. Dlatego osoby ją otaczające powinny uważać, co mówią i co robią, aby jej nie zrazić do siebie.

Ty też masz urodziny właśnie 12 lipca?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉