Urodzeni 13 lipca

Urodzeni 13 lipca ciągle zmieniają pracę i szukają szczęścia po świecie.

W młodości osoby te są niezbyt szczęśliwe, jednak z wiekiem szybko się rozwijają, stając się przy tym wrażliwsze i silniej reagujące na swe otoczenie. Posiadają ścisły i badawczy umysł a usposobienie sympatyczne i przyjemne dla otoczenia. Dość dużo podróżują. Są bardzo dobroduszne i gościnne, łatwo i szybko przebaczają doznane urazy. Pomimo, że są to osoby zdolne i obrotne, brak im wytrwałości w dążeniu do celu, często przechodzą z jednego przedsięwzięcia do drugiego, zamiast dążyć do zakończenia tego co akurat rozpoczęły. Przez takie postępowanie często ponoszą straty.

Kobieta z 13 lipca:

Kobieta urodzona w tym dniu – potrafi doskonale zajmować się chorymi i jest dobrą gospodynią. Bardzo silnie związana jest ze swoimi dziećmi, których ma zazwyczaj kilkoro i troszczy się o szczęście swej rodziny.

Wady:

Jej wadą jest nadmierne przejmowanie się wszystkim i nerwowe podchodzenie do sprawy, dlatego często popada w depresję i jest przyczyną zamieszania.

Lipcowe Trzynastki są niekiedy próżne. Często dążą one do zdobycia majątku na różne sposoby, lecz źle ulokowane zaufanie, może być przyczyną niepowodzenia w interesach.

Poprzez częste zmiany miejsc zamieszkania – raz osiągają zyski, innym razem – mogą zostać narażone na straty. Szukają one szczęścia po świecie i nie potrafią się zdecydować, co dla nich jest lepsze.

Już w drugiej połowie życia los osób tych, ulega znacznej poprawie, a po 13 lipca, mogą otrzymać bardzo intratną propozycję.

Najlepszy dla nich zawód:

Osoby te nie powinny szukać pracy w zawodach związanych z literaturą. Najatrakcyjniejsze dla nich zawody, to praca związana z wodą lub morzem, tam mogą zdobyć bogactwo.

Jak wychować dziecko urodzone w tym dniu?

Dzięki swej wrażliwości i niezwykłej pamięci takie dziecko potrzebuje starannej opieki i delikatnego postępowania. Może ono przeżywać udręki z powodu niesprawiedliwych nauczycieli w szkole.

Ty też masz urodziny właśnie 13 lipca?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉