Urodzeni 14 lipca

Urodzeni 14 lipca są wszechstronnie uzdolnieni. To jest ich największym atutem, bo w życiu zawsze dają sobie radę.

Interesują się wszystkim co się dzieje na świecie, co robią inni, jak myślą, w ten sposób zbierają oni informacje powiększając tym samym swoje doświadczenie i rozwijają się wewnętrznie.

Na ogół są natury refleksyjnej – dużo myślą i nad większością spraw, muszą się dobrze zastanowić. Posiadają dużą wyobraźnię i lubią sobie pomarzyć.

Nie zawsze jednak są otwarci, w pewnych warunkach potrafią być też zamknięci w sobie. W dodatku bywają zmienni, dość skryci i nieco bojaźliwi. Nie za bardzo lubią także wysuwać się na pierwsze miejsce w życiu.

Ogólnie można powiedzieć, że są to osoby nad wyraz sympatyczne.

Bardzo dobrze i bezpiecznie czują się we własnej rodzinie, silnie też uczuciowo są związani z własną matką. Interesują się historią, starymi obyczajami, niekiedy kolekcjonują starocie lub zajmują się zbieractwem.

Zalety tych osób:

Są to osoby oszczędne i wytrwałe, nie porzucają pracy nawet w takich wypadkach, w jakich każdy inny by to uczynił.

Czego się obawiają?

Bardzo obawiają się ośmieszenia, dlatego często swe uczucia skrywają, co w konsekwencji prowadzi niekiedy do nieporozumień.

Czternastki to osoby bardzo romantyczne, zdolne do głębokiej i trwałej miłości.

Wady:

Wykazują bezwład charakteru i brak inicjatywy. Po okresie aktywności i przedsiębiorczości, u tych osób następuje okres bierności i bezwładu, chcą one wówczas unikać wszelkich wysiłków.

Co im grozi?

Jeżeli podzielimy ich życie na trzy etapy, to środek tego życia będzie radosny i szczęśliwy. Jednak ze względu na swą bierność i unikanie większych wysiłków, schyłek ich życia – może być niepomyślny.

Problemy zdrowotne:

Najczęstszymi chorobami, jakie mogą ich dotknąć to: zaburzenia trawienia, problemy gastryczne i reumatyzm.

Ty też masz urodziny właśnie 14 lipca?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉