Urodzeni 15 lipca

Urodzeni 15 lipca mają romantyczną osobowość, potrafią również przyciągać do siebie ludzi.

Osoba z tego dnia pragnie, aby wszyscy o niej wiedzieli i chciałbaby być ogólnie szanowana i znana. Jednak trudno jej to osiągnąć, gdyż zachowuje się skromnie, tak, jakby nie zależało jej na opinii innych ludzi. Oszczędna w słowach, jednak w swych poglądach bardzo konserwatywna, mocno trzyma się swoich zasad.

Jest bardzo romantyczna i niezwykle uduchowiona, a jej wyobraźnia jest niezwykle rozwinięta.  Pomimo, iż przyciąga do siebie wiele osób, nie potrafi z nimi w zgodzie żyć. Zawsze coś stoi jej na przeszkodzie.

Z natury jest trochę dziwakiem i często inni ludzie nie potrafią jej zrozumieć ani zorientować się w jej pragnieniach, dlatego właśnie popada w konflikty z otoczeniem. Z zewnątrz może wydawać się osobą zagadkową, a tak naprawdę, wcale taka nie jest, chociaż lubi, gdy tak o niej inni myślą.

Wbrew pozorom, jest to człowiek bardzo wrażliwy, łatwo wzruszający się, niezwykle uczuciowy, zamknięty w sobie, nieco nawet bojaźliwy, ale mocno trzymający się raz ustalonych celów życia. Jego nastroje są zmienne, to go wszystko denerwuje i drażni, a za chwilę jest czuły, miły, że można go do rany przyłożyć.

Największa wada:

Jeśli taki człowiek nie osiągnął wewnętrznego rozwoju i harmonii, to wówczas jest bardzo kapryśny w swoim postępowaniu. Często niezdecydowany i nie mający własnego zdania.

Gdy jednak osiągnie wysoki stopień rozwoju moralnego, wówczas potrafi opanowywać swoje zmienne nastroje, a nawet rozwinąć silną wolę.

Uporczywie i z zaciętością dąży do swego celu i osiąga go. Także wiele potrafi osiągnąć dzięki swemu taktowi i umiejętności życiowej, oraz dzięki umiejętnie stosowanemu pochlebstwu i umiejętności przekonywania do swoich racji.

Ty też masz urodziny właśnie 15 lipca?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉