Urodzeni 18 lipca

Urodzeni 18 lipca są osobami przedsiębiorczymi, aktywnymi i ceniącymi niezależność.

Jest nadzwyczaj samodzielną osobą, nie poddającą się żadnym ograniczeniom i kontroli ze strony innych. Uaktywnia się na samą myśl o podróżach i eskapadach, posiada silną wiarę we własne możliwości, a aspiracje – ma bardzo wysokie.

Zawód dla tej osoby:

Potrafi być wspaniałym kierownikiem, dyrektorem danej placówki oraz nadzorcą wszelkich przedsięwzięć. Bez większego problemu potrafi też poprowadzić zespół ludzi do osiągnięcia wymarzonego celu. Wychodzi z założenia, że jak już coś robić, to na dużą skalę, tak, aby zostać dostrzeżonym przez szersze kręgi.

Zawsze potrafi dać sobie radę w życiu, nie ma dla tej osoby rzeczy niemożliwych do zrobienia. Swoje zamiary i czyny nie omawia, ale wprowadza w realizację i to zazwyczaj samodzielnie, bez pomocy innych. Czyny tych osób mówią głośniej niż same słowa. W większości polegają tylko na sobie. Czekają ich powodzenia i sukcesy w pracy, która będzie wymagała od nich racjonalnego myślenia, odwagi i wytrwałości.

W życiu prywatnym potrafi powściągnąć swe namiętności i ograniczyć się. Umie też poświęcić się dla ukochanej osoby. Niekiedy już w wieku nastoletnim opuszcza rodzinę i bliskich, aby prowadzić samotne życie.

Wady osoby urodzonej 18 lipca:

Osoby te mają dość niestały charakter, nie przepadają też za porządkiem, a ich często zmienne nastroje stają się dokuczliwe dla otoczenia.

Są niezależni umysłowo – potrafią być zuchwali i samowolni, nie lubią się też zbytnio wysilać w życiu.

Karierę swą robią stopniowo, przeważnie dopiero w drugiej połowie życia, gdyż uważają, że „Co nagle, to po diable”. Pierwsza część ich życia nie jest zbyt owocna dla nich, jest raczej etapem przejścia do czegoś lepszego.

Ty też masz urodziny właśnie 18 lipca?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉