Urodzeni 21 lipca

Urodzeni 21 lipca zajmują się polityką lub sprawami publicznymi.

Mają marzycielskie usposobienie, ale są nieco próżni, są zwolennikami przyrody i życia wiejskiego. Interesują się rolnictwem, a piękno przyrody potrafią podziwiać w wszelkich postaciach.

Zdecydowani i cierpliwi, dlatego często osiągają stanowiska publiczne bądź polityczne. Są niezwykle wrażliwi na wszelkie wpływy i dlatego czują się nieszczęśliwi, zwłaszcza jeśli nie znajdą się w harmonijnym otoczeniu.

Cierpliwi, pokojowo nastawieni, wierni w swych sympatiach i przekonaniach, a dla osób kochanych lub ideałów, gotowi do poświęceń i wyrzeczeń.

Szlachetni i głęboko myślący, potrafią wpływać na zachowanie i postępowanie innych ludzi.

Zawód w jakim się najlepiej czują:

Sprawdzają się w zawodach związanych z ziemią, nieruchomościami, wodą, morzem bądź żeglugą.

W małżeństwie nie są zbyt szczęśliwy, ale tylko wówczas mogą osiągać korzyści materialne.

Wady tych osób:

Wadą urodzonego 21 lipca jest marnotrawstwo, słaba wola, uciekanie od uczucia oraz niemożność polegania na nim. Nie zawsze też potrafi porozumieć się ze swoim ojcem, wskutek czego dochodzi do spięć.

Mimo tych mankamentów, potrafi sobie całkiem nieźle radzić w życiu, a dla pieniędzy jest w stanie wiele zrobić. Jednakże to dążenie może doprowadzić, że stanie się skąpcem.

Problemy zdrowotne tych osób:

Jest delikatnego zdrowia, gdyż silne wzruszenia, złe wiadomości, nadmierna troska o osoby bliskie lub trudności finansowe źle na niego i jego zdrowie wpływają. Powstające wskutek tego niepokoje i obawy, negatywnie wpływają na jego układ trawienny. Może mieć wrzody żołądka, dwunastnicy lub kamienie.

Ty też masz urodziny właśnie 21 lipca?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉