Urodzeni 22 lipca

Urodzeni 22 lipca bardzo wiele uwagi poświęcają własnej osobie.

Osoba taka przeżywa wiele różnych nastrojów, dużo myśli, zastanawia się, rozważa różne teorie i zapatrywania, aby wreszcie wyrobić swoje własne poglądy. Wszystko co jest niedobre i nieodpowiednie dla niego, wyrzuca poza nawias. Posiada jednak bardzo wrażliwą duszę, dlatego natychmiast reaguje na wszelkie nastroje.

Zalety urodzonych w dniu dzisiejszym:

Jest to człowiek bardzo przyjazny, towarzyski, odznacza się subtelnym umysłem i wysoką inteligencją. Ma bardzo dobrą pamięć, a jeśli chodzi o osiągnięcie wytyczonego sobie celu, potrafi z zaciętością i uporem do niego dążyć. Często jednak otoczenie i warunki życiowe wyhamowują te jego dążenia.

Jego hobby to zbieranie i kolekcjonowanie różnych przedmiotów, zarówno starych jak i nowych.

Lubi otaczać się bogactwem, dlatego baczną uwagę przywiązuje do środków materialnych. Ta przypadłość może doprowadzić go nawet do skąpstwa.

Wady tych osób:

Nadmierną uwagę zwraca na wszystko, co dotyczy go osobiście i przecenia znaczenie swej osoby. Wskutek tego może stać się nadmiernie wrażliwy, bądź bojaźliwie skryty.

Co mu grozi:

Powinien uważać, gdyż poprzez swoje naganne zachowanie często ma wielu wrogów, którzy z ukrycia będą chcieli wyrządzić mu krzywdę.

Jak wychować dziecko urodzone 22 lipca?

Dziecko takie jest niezwykle delikatne, wrażliwe, obdarzone dużą wyobraźnią i doskonałą pamięcią. Dlatego w wychowaniu należy unikać surowości i szorstkości, pamiętając przy tym, że każda niesprawiedliwość doznana przez nie, głęboko zapadnie w jego duszę, wywołując długotrwałą niechęć i potęgując jego zaciętość.

Problemy zdrowotne tej osoby:

Dobrze pamiętać, że nie tylko dorosła osoba, ale i dziecko posiada niezwykle wrażliwy żołądek. Bywa przy tym łakome i skłonne do spożywania nadmiernej ilości słodyczy. Często powoduje to u nich liczne choroby.

Ty też masz urodziny właśnie 22 lipca?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉