Urodzeni 25 lipca

Urodzeni 25 lipca są niezwykle dowcipni, towarzyscy i przesympatyczni. Lubią odgrywać pierwszoplanowe role w swym otoczeniu.

Są oni serdeczni, stali uczuciowo i wierni, pragną aby w swym otoczeniu budzić sympatię w stosunku do siebie i dążyć do współpracy.

Ich największą ambicją jest bycie najlepszym pośród pozostałych ludzi. Wszelkimi drogami dążą do zajęcia jak najwyższego stanowiska i są w stanie zrobić wszystko, aby osiągnąć swój cel. W tym dążeniu nie zważają na trudne sytuacje życiowe, a ich odwaga, jest dla nich motorem napędowym.

Są to ludzie o wysublimowanym zmyśle, często utalentowani i posiadają zamiłowanie do sztuk pięknych, zdarza się, że sami zostają artystami.

Posiadają zdolności w różnych kierunkach, ale nierzadko o tym nie mają nawet pojęcie, o swych talentach dowiadują się często przez przypadek. Wówczas dopiero decydują się rozwijać swoje uzdolnienia i udaje im się to z dużym powodzeniem. Jednak dopiero w drugiej połowie życia osiągają zaszczyty i popularność.

Często okazuje się, że dzieci urodzone tego dnia już z mlekiem matki wyssały swe zdolności, tylko rodzice nie potrafili ich odpowiednio ukierunkować i zachęcić do rozwoju.

Wady:

Bywają osobami o chwiejnym i niepewnym charakterze, zdarza się im bywać pod wpływem otoczenia, zmieniają wówczas swoje zdanie.

Również humory ich bywają zmienne: raz są pełni nadziei i odwagi, a innym razem popadają w depresję.

Często także zmieniają miejsca zamieszkania, wskutek czego ich pozycja życiowa długo się musi stabilizować.

Co im grozi:

Potrafią być aroganccy, wskutek czego narażają się na różne nieprzyjemne sytuacje. Przez ten swój tupet, często omijają ich intratne stanowiska lub zlecenia.

Muszą pamiętać, aby nie pracować w zawodach związanych z wodą, a w podróżach powinni uważać na grożące im niebezpieczeństwa.

Ty też masz urodziny właśnie 25 lipca?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉