Urodzeni 26 lipca

Urodzeni 26 lipca nie znają wstydu, ale pozwalają sobie na liczne wybryki.

Jest to człowiek żywiołowy, dbający o swoją sylwetkę, głośno mówiący, o wnikliwym spojrzeniu. Dzięki swej odwadze, niedwuznaczności i przebojowości zazwyczaj wystarcza sam sobie. Z powodu swej nadmiernej śmiałości, która z czasem może przeradzać się w bezczelność, naraża swoją osobę na niebezpieczeństwo.

W swym dążeniu, pragnie władzy i zaszczytów, ale nie zapomina przy tym o poczuciu humoru i honorze.

Zalety:

Jest inteligentny i tolerancyjny, posiada zdolności literackie, a przy tym jest dobrym krasomówcą.

Interesuje się wszystkim co piękne i szczytne, lubi fantazjować. Jest pełen entuzjazmu, ale jego ufność może przerodzić się w niedowierzanie. Gdy się do kogoś uprzedzi, więcej do tej osoby się nie przekona.

Jego życie jest pełne odstępstw od normy, nic go nie krępuje i przez to pozwala sobie na liczne ekscesy. Nadmiar uczucia i namiętności powodują to, że popełnia liczne wykroczenia. Zdarzają się mu wybuchy namiętności, których później żałuje. Gdy w końcu się opanuje, potrafi w swym życiu dokonać wielkich rzeczy.

Stosunki z rodzeństwem zazwyczaj są pozytywne, chociaż zdarzają się delikatne nieporozumienia. Bardzo kocha dzieci i z pewnością będzie wspaniałym ojcem, a potomstwo będzie dla niego źródłem szczęścia.

Kobieta z 26 lipca:

Kobiety urodzone dzisiaj będą doskonałymi nauczycielkami i wspaniałymi pielęgniarkami, ale najlepiej sprawdzą się jako kucharki, mogą także otworzyć własną działalność w tym kierunku. W miłości są bezpośrednie i są w stanie poświęcić się dla swojego partnera. Nie lubią tego co drobiazgowe i tandetne, a na swe otoczenie wywierają pozytywny wpływ.

Im kobiety dojrzalsze, tym większą przejawiają aktywność. Nie powinny one patrzeć w przeszłość, lecz w przyszłość, bo ta będzie zawsze dla nich korzystniejsza.

Ty też masz urodziny właśnie 26 lipca?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉