Urodzeni 27 lipca

Urodzeni 27 lipca są najwierniejszymi przyjaciółmi, ale nigdy nie wybaczającym wrogiem.

Zawsze aktywny i praktyczny, w ciągłym ruchu, bez przerwy zajęty i niosący ulgę potrzebującym. Prawdziwy człowiek interesu, wie jak i gdzie ulokować swoje oszczędności, aby przynosiły mu zysk. Nie uznaje strat i bankructwo mu raczej nie grozi.

Urodzony dzisiaj, to osoba mająca ogromny potencjał energii, silną wolę i charakteryzuje się silnym przywiązaniem. Ponadto wrażliwy o wrodzonym poczuciu szlachetności i chętnie pokazujący się ludziom z dobrej strony. Pragnie, aby wszyscy go lubili i szanowali oraz odnosili się do niego z szacunkiem i życzliwością, interesuje się życiem religijnym.

Jest doskonałym obserwatorem, chociaż wnioski wyciąga bardzo powoli i powściągliwie. W dążeniu do upragnionego celu potrafi być cierpliwy, ostrożny, przewidujący, logiczny, zdolny do wyrzeczeń i gotowy do wysiłku. Wykazuje przy tym dużo samoopanowania, giętkości, czujności i zdolności dyplomatycznych.

Bardzo rzadko ulega napadom gniewu, ale doprowadzony do furii, potrafi być nieobliczalny w swym postępowaniu. Potrafi być prawdziwym przyjacielem, co to pomoże i wesprze w potrzebie, ale jeśli mu się ktoś narazi, będzie najgorszym wrogiem, jakiego masz.

Jest mądry, bystry ale ostrożny, a karierę robi dzięki umiejętnemu postępowaniu z ludźmi. Swoje życie wiedzie w blasku osób znanych i szanowanych, zawsze w życiu wszystko mu się udaje.

Problemy zdrowotne:

Na zewnątrz radzi sobie znakomicie, ale w zaciszu domowym nie jest w stanie uniknąć przykrości. Często dopadają go choroby serca, nerek oraz inne bolączki. Ma twardy organizm i mimo wpadek chorobowych, żyje długo, jednak powinien unikać stanów depresyjnych, gdyż te mogą ujemnie odbić się na jego zdrowiu.

Jak wychować dziecko urodzone 27 lipca?

Te dzieci powinny być wychowywane bardzo starannie ze względu na ich niezwykle subtelną i wrażliwą naturę, która ma skłonności do naśladowania innych. Takim dzieciom należy dawać pozytywne wzorce oraz starać się, aby panowały nad swoimi instynktami. Z dobrze wychowanych dzieci, rodzice będą mieli na starość ogromne wsparcie.

Ty też masz urodziny właśnie 27 lipca?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉