Urodzeni 28 lipca

Urodzeni 28 lipca są niezwykle mądrymi i dumnymi osobami, dodatkowo też bardzo przebiegłymi. Ze względu na swój trudny charakter często swe życie wiodą w osamotnieniu.

Człowiek ten jest porywczy, ale w porę potrafi zapanować nad swym gniewem i wybuchowością. Nie należy do ludzi towarzyskich, dlatego prowadzi życie z dala od ludzi i sam sobie wytycza drogę w życiu. Ze względu na swe filozoficzne zainteresowania często wybiera studia naukowe, związane ze swoim zainteresowaniem. Mimo swej izolacji, jest dostrzegany przez otoczenie ze względu na swoje wyjątkowe zdolności. Także z zamiłowania jest koneserem sztuk pięknych i dzięki temu potrafi z niezwykłą cierpliwością wyszukać dla siebie jakiś eksponat.

Ogólnie rzecz biorąc jest to dobry organizator, bystry, inteligentny a przede wszystkim ostrożny. Dzięki tym zdolnościom i tak potrafi skupić wokół siebie innych ludzi. Potrafi również być zazdrosny i wybuchowy, dlatego należy z nim postępować bardzo ostrożnie i z wyczuciem.

Pomimo skrytości lubi być na pierwszym miejscu i walczy o nie, zazwyczaj pokonując swych rywali.

Dzięki swej przebiegłości i chytrości może w życiu bardzo wiele osiągnąć. Jednak, gdy się go krzywdzi bądź oszuka, wówczas odpowiada dumą i pogardą. Ostatecznie jest człowiekeim wielkodusznym, łatwo wybacza wyrządzone mu krzywdy i nigdy się nie mści.

Co mu grozi?

Może się zdarzyć, że w wyniku doznanych przykrości i przejść zostanie zmuszony do opuszczenia kraju.

Do czego powinien dążyć?

Aby swe życie prowadzić w sposób uporządkowany, dążyć do spokoju, harmonii, unikać natomiast stanowisk, które będą bardzo odpowiedzialne.

Problemy zdrowotne:

Ma dość mocny i odporny organizm, który bardzo szybko się regeneruje po przebytych chorobach i urazach. Posiada też potężny zasób sił życiowych, jednak w czasie niedyspozycji, może mieć przejściowe problemy z sercem.

Ty też masz urodziny właśnie 28 lipca?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉