Urodzeni 29 lipca

Urodzeni 29 lipca to osoby bardzo pewne siebie, a zarazem despotyczne, potrafiące wywierać ogromny wpływ na innych ludzi.

Osoby te mają niezależny i otwarty charakter. Fascynują ich akcesoria wojenne i tematyka związana z bitwami. Są pewni siebie, dumni i wyniośli, a ich hobby to wojsko i wszystko co się z tym wiąże. We wszelkich konfliktach są nieustępliwi, okazują opór i zaciekłość w dążeniu do swojego. Potrafią być też agresywni i nie cofną się przed wrogiem i stoczeniem z nim walki.

W swych relacjach międzyludzkich potrafią zręcznie udowadniać prawdziwość swoich słów i nie liczą się ani z prawdą, ani z konsekwencjami czy niebezpieczeństwem, jakie może im grozić.

Mimo tych przywar, potrafią wywierać także pozytywny wpływ na ludzi poprzez udzielanie im swej siły moralnej. Dzięki umiejętności łączenia w jedność materializmu i mądrości wraz z uduchowieniem, potrafią bez problemu urobić opinię publiczną pod siebie i tak nimi zakręcić, że otrzymają to, czego chcą.

Przez niemalże całe życie rozwijają się i dzięki temu już w średnim wieku osiągną zaszczyty i będą mogli z powodzeniem wywierać wpływ na otoczenie.

Dzięki swej zaradności potrafią otaczać się ludźmi, którzy będą ich podziwiać i wspierać na każdym kroku. Pomoże im to na tyle się wybić, że co niektóre aktywniejsze jednostki, zostaną znanymi przywódcami i zyskają uznanie za swe zdolności umysłowe, siłę moralną, a nawet może fizyczną.

Zawódy w jakich najlepiej się sprawdzają:

Najlepszą dla nich pracą, będzie praca w służbie wojskowej lub innej, wymagającej odwagi i siły.

Co grozi tym osobom?

Poprzez nadmierną pewność siebie często mogą narazić się na różne niebezpieczeństwa i niechęć otoczenia do swojej osoby.

Ty też masz urodziny właśnie 29 lipca?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉