Urodzeni 30 lipca

Urodzeni 30 lipca są bardzo dobrymi organizatorami. W dodatku sami są nieźle zorganizowani, można powiedzieć, że niemalże do perfekcji. Dzięki temu często zajmują wysokie i odpowiedzialne stanowiska.

W życiu, osoba urodzona w tym dniu, bez większego problemu potrafi trzymać się tzw. „złotego środka”. Dzięki takiemu podejściu do życia zawsze zachowuje równowagę, unikając skrajności.

Zalety tej osoby:

Jest bardzo mądrym, energicznym, odważnym człowiekiem o silnej woli. Jednocześnie jest przy tym szlachetny i wspaniałomyślny, zawsze uprzejmy, a nawet czarujący.

Dzięki swej odwadze, niespożytej energii oraz wytrwałości często udaje mu się wejść do wysokich sfer życiowych w których zostaje osobą dominującą i skupiającą na sobie uwagę otoczenia.

Zawsze brzydzi się kłamstwem i gardzi tym co bezsensowne, ale za to bardzo ceni sobie prawdę, choćby była najgorsza. Raczej trafnie potrafi osądzać ludzi i zaistniałe sytuacje, ale do tolerancji – mu daleko. Jest osobą władczą i jego dążeniem jest zdobycie władzy i prestiżu. Ta cecha oraz jego wszechstronne zdolności powodują, że zazwyczaj wysuwa się na przód zajmując szczytne stanowiska.

Zawód dla urodzonych tego dnia:

Najlepiej sprawdzi się w zawodzie kierownika dużego przedsiębiorstwa, dyrektora, oficera czy doktora. Najlepszy dla niego zawód to taki, gdzie będzie mógł zarządzać ludźmi.

Bardzo dobrze będzie się także czuł w zawodzie, który będzie sprawiał przyjemność innym ludziom i dostarczał im rozrywki np. : muzyk, aktor itp.

Za młodu taka osoba musi się ciężko napracować, a efektów i tak nie będzie widać, ale w późniejszym wieku zbierze obfite plony wcześniejszych swych wysiłków.

Ludzie urodzeni  tego dnia rodzą się z naturalną tendencją do odegrania ważnej roli w społeczeństwie, a nawet co niektórzy, osiągną zaszczyty i sławę.

Ty też masz urodziny właśnie 30 lipca?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉