Urodzeni 31 lipca

Urodzeni 31 lipca potrafią walczyć o swoje niczym lew, a także zręcznie bronić swoich interesów.

Do aktywnego działania pobudza go chęć dokonania wzniosłych rzeczy. Posiada dużą intuicję i kieruje się nią w życiu, nie zważając przy tym na własną logikę, ani nie uwzględniając poglądów otoczenia. Uczciwy, namiętny lubi zmieniać uczucia i często ugania się za atrakcjami.

Zalety:

Jest szlachetny, sprawiedliwy, pełen ufności i nadziei. Przez całe swoje życie dąży do własnego rozwoju i udaje mu się to osiągnąć. Wszechstronnie uzdolniony, zarówno w dziedzinie nauk ścisłych jak i artystycznie, dlatego może i często zajmuje wysokie i dobre stanowiska.

Jest to także człowiek czynu i nie boi się nowych wyzwań. Dzięki swym szczególnym uzdolnieniom w kierunku techniki powinien wybierać zawody związane z ogniem, gdyż tam może osiągnąć wiele, a przy tym, zostać zauważonym i docenionym. Pomimo, iż gdzieś w głębi serca pragnie błyszczeć, to raczej unika upubliczniania się na forum, bowiem z natury jest bardzo skrytą osobą. Jednak nie dane mu jest bycie niedostrzeżonym, gdyż dzięki swemu postępowaniu, jest bardzo popularny i cieszy się sympatią otoczenia.

Doskonale umie też bronić swoich interesów. Jednak w życiu prywatnym i rodzinnym jest narażony na mnóstwo przykrości.

Jak wychować dziecko urodzone 31 lipca?

Takie dziecko w wychowaniu potrzebuje dyscypliny, czyli twardego traktowania. Należy też tak pokierować jego życiem, aby mogło się kształcić, gdyż ma do tego predyspozycje, inaczej może się stoczyć i popaść w różne nałogi, co niekorzystnie odbije się na jego zdrowiu i życiu.

W związku z tym ogromna odpowiedzialność ciąży na rodzicach i nauczycielach takiego dziecka, gdyż muszą oni je odpowiednio pokierować.

Nigdy nie powinno się takiego dziecka oszukiwać ani wprowadzać w błąd, ponieważ jest ono dobrym obserwatorem, a w dodatku ma poczucie głębokiej sprawiedliwości, dlatego wszelkie objawy fałszu mogą spowodować, że zamknie się ono w sobie, stanie się przygnębione i podstępne.

Ty też masz urodziny właśnie 31 lipca?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉