Urodzeni 06 sierpnia

Urodzeni 06 sierpnia potrafią być najlepszym przyjacielem jakiego można sobie życzyć. Zawsze można na nich liczyć i to o każdej porze dnia i nocy.

Są to ludzie niezwykle szlachetni i uczciwi, ciągle dążący do samorozwoju. Nieskazitelni i ambitni, gardzą małymi i tandetnymi rzeczami. Nie potrafią zniżyć się do popełnienia czynu niegodnego z ich sumieniem, nawet pod naciskiem, czy w obronie własnej. Potrafią bardzo dobrze zarządzać zarówno w sprawach materialnych jak i ludźmi. Jak kochają – to namiętnie i mocno. Nikt, ani nic nie jest w stanie przeszkodzić im w poświęceniu się dla ukochanej osoby. Jako partnerzy w życiu, wierni aż do bólu, także pełni poświęcenia dla najbliższych przyjaciół. Lubią rzeczy piękne i wzniosłe, marzyciele, często z głową w chmurach, nie wiedzą wówczas, co się wokół niego dzieje.

Dzięki temu, że serce potrafi zawładnąć ich umysłem, to chcąc coś wyegzekwować, najtrafniej na ich decyzję można wpłynąć przez sympatię, miłość i inne prawdziwe wartości.

Jeśli chodzi o sprawy materialne, potrafią być szczodrzy, ale jeśli chodzi o docenienie i uznanie w społeczeństwie, wtedy lepiej nie wchodzić im w drogę. Chętnie udzielają rad innym, ale nie lubią, słuchać, gdy im ktoś doradza.

Lubią życie rodzinne, ale tylko w zaciszu własnego ogniska domowego.

Co im grozi?

Jakikolwiek brak inicjatywy z ich strony w działaniu spowoduje dotkliwe dla nich straty materialne.

Wady:

Są osobami bardzo przyziemnymi i łatwo ulegają złym nastrojom. Niekiedy z powodu braku zdolności wykonawczych, nie robią nic, aby to zmienić, poddają się wówczas biegowi życia wychodząc z założenia: „Co będzie, to będzie”. Poprzez takie postępowanie zostają narażeni na dotkliwe straty majątkowe i materialne, dlatego powinni starać się przezwyciężyć swoje nadmierne lenistwo.

Ty też masz urodziny właśnie 06 sierpnia?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉