Urodzeni 07 sierpnia

Urodzeni 07 sierpnia potrafią zrobić doskonały użytek ze swoich posiadanych zdolności.

Jest to człowiek, który zdaje sobie sprawę ze swej dominacji, siły i zdolności, oraz znacznej przewagi nad innymi ludźmi. Świadomość ta powoduje, że potrafi tę wiedzę wykorzystać na swój użytek.

Jego zdolności, zwykle przejawiają się w specjalistycznych kierunkach. Działa on na zasadzie słońca, czyli pragnie wywierać na otoczenie ożywiający i organizatorski wpływ. To pragnienie potęguje się w miarę upływu lat.

Potrafi uczyć się w życiu, wykorzystując do tego celu, swoje uczucia. Jest bardzo przywiązany do osób, które kocha, ale trzeba na niego uważać, gdyż łatwo popada w gniew lub się wzrusza. Dobre słowo i bardzo szybko się uspokaja.

Zalety tej osoby:

Jego zaletą z pewnością jest to, że nie jest osobą mściwą. Nie nosi w sobie urazy do tych, którzy wyrządzili mu krzywdę.

Bardzo lubi podróżować, zwłaszcza z przyjaciółmi i urządzać u siebie okazałe przyjęcia. Osoba rozrywkowa, potrafiąca dobrze się bawić i używać życia. Pragnie jednak, aby odwzajemniać tę jego dobroć poprzez akceptację jego osoby. Dobry z niego mówca i dusza towarzystwa, bez niego, przyjęcie byłoby nudne. Potrafi na zawołanie opowiadać dowcipy i zawsze tryska wspaniałym humorem.

Zawód dla tych osób:

Dzięki swym zdolnościom może być dobrym dyrektorem, bankierem, krytykiem artystycznym itp.

Jest też doskonałym koneserem sztuki. W domu cieszy go wszystko co jasne, piękne, okazałe, najbardziej jednak przyjemność sprawia mu dużo światła, przestrzeni i ogień na kominku.

Niezwykle odważny, nieustraszony, mężny, wierny, szlachetny i pewien siebie – ogólnie bardzo silny charakter. W każdej sferze życia jest w stanie osiągnąć wysokie stanowisko i uznanie, a jego czyny uzyskają uznanie i akceptację.

Ty też masz urodziny właśnie 07 sierpnia?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉