Urodzeni 10 sierpnia

Urodzeni 10 sierpnia wszelkimi sposobami będą dążyli do wcielenia w życie swoich marzeń i ideałów.

Są to osoby, które wszystko co osiągną, tylko i wyłącznie zawdzięczają sobie. To od nich samych zależeć będzie ich dalsze życie. Nie są to ludzie przeciętni, zwyczajni i jeśli urodzą się w rodzinie o niższym statusie materialnym, to i tak uda im się wynieść ponad swoje pochodzenie.

Już od najmłodszych lat ta jednostka pracuje na swą popularność. Dzięki swej odwadze i upartości w dążeniach zazwyczaj zostaje osobą sławną. Jest uprzejma, sympatyczna i pracowita, każdy swój wolny czas poświęca na zdobywanie wiedzy i doświadczenia. Do bogactwa dochodzi stopniowo. Jest postacią wszechstronnie uzdolnioną i dzięki swej inteligencji oraz łatwości w przyswajaniu wiedzy, idei i różnych pomysłów, jej życie może odcisnąć piętno na otoczeniu oraz pozytywnie wpłynąć na własny wizerunek.

Zawód dla tych osób:

Jest niezwykle oryginalna w swych pomysłach i dzięki temu zostaje odkrywcą bądź wynalazcą, potrafi także układać ponadprzeciętne projekty, które są chętnie wcielane w życie. Doskonale orientuje się w różnorodnych dziedzinach wiedzy, dlatego często zajmuje się badaniami z których może być dumna.

Zalety:

Dodatkowym atutem osób urodzonych 10 sierpnia jest uczciwość, prawdomówność i nieskazitelność, które to stawiają ich ponad społeczeństwo.

Kobieta urodzona 10 sierpnia:

Kobieta urodzona w tym dniu jest energiczna i dość impulsywna, potrafi dużo mówić i to nie zawsze miłe słowa. Mimo to, jest inteligentna i dobroduszna, cechują ją silne namiętności i uczucia. Zazwyczaj decyduje się na jedno dziecko albo wcale.

Problemy zdrowotne:

Choroby związane z tymi urodzeniami to częste stany gorączkowe i problemy z sercem. Wszystkie kłopoty związane z wysiłkiem fizycznym niekorzystnie będą się odbijały właśnie na sercu i nieprawidłowym krążeniu krwi.

Najlepsze lekarstwo na te przypadłości to miłość, spokój, nie zmieniające się otoczenie i codzienny okres samotności, gdzie można się skupić wewnętrznie.

Ty też masz urodziny właśnie 10 sierpnia?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉