Urodzeni 11 sierpnia

Osoba urodzona w dniu dzisiejszym jest w stanie osiągnąć więcej niż jej się wydaje i wybić się ponad swoje środowisko.

Są to ludzie niezwykle ambitni a jednocześnie skromni i ustępliwi, uwzględniający potrzeby i pragnienia swego otoczenia. Pomimo, iż posiadają władcze usposobienie i dążą do władzy oraz osiągnięcia wpływów, to są szlachetni, interesują się sztuką i przejawiają upodobanie do piękna. Wszystkie te powyższe cechy charakteru odnoszą się do osób, które osiągnęły pewien etap rozwoju.

Natomiast pragnieniem człowieka, który w swym życiu nie dążył do samorozwoju, jest chęć wyróżnienia się spośród otoczenia i zdobycie intratnego stanowiska. Jego nadmierna zarozumiałość i arogancja spowoduje, że mimo zajęcia wysokiej pozycji, nie będzie potrafił poradzić sobie w tym miejscu i narazi się na ośmieszenie.

Jednak osoby urodzone w tym dniu mogą liczyć na poparcie ludzi wyżej stojących dzięki którym, zdobędą w swym życiu upragnione stanowisko i uznanie. Mają oni też trudności w porozumieniu się z rodziną.

Wady tych osób:

Najczęstszymi wadami tych osób jest brak inicjatywy i nadmierna ustępliwość. Często muszą też stoczyć w życiu walkę z przeciwnikami silniejszymi od siebie. Dzięki temu z natury są przepełnione dumą i uporem. Ludzie ci często przeciwstawiają się ogólnie przyjętym normom i poglądom. Przez takie zachowanie narażeni są na zaciętą krytykę w stosunku do własnej osoby jak i duże straty.

Jak wychować dziecko?

Zarówno rodzice jak i nauczyciele nie zdają sobie sprawy, jaki potencjał drzemie w takim dziecku. Gdyby znali jego możliwości, postawiliby na jak najlepsze jego wykształcenie. Takie dziecko jest niezwykle wrażliwe i utalentowane, ale nie będzie się ono rozwijało harmonijnie, jeśli nie otoczy się go stałą uprzejmością, życzliwością i miłością.

Jego ognisty temperament potrzebuje licznych rozrywek i urozmaicenia monotonii nauki w szkole. Dzięki starannemu wychowaniu, jego ukryte zdolności na tyle się rozwiną, że osiągnie ono bardzo wysoki poziom kulturalny.

Ty też masz urodziny właśnie 11 sierpnia?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉