Urodzeni 14 sierpnia

Osoba urodzona tego dnia jest bardzo samodzielna, pomysłowa i wierzy w swe szczęście w życiu.

Woli ona układać plany, projektować niż je wykonywać, gdyż bardzo nie lubi dopracowywać szczegółów. Posiada zdolności handlowe. Jest typową altruistką, pragnie pomagać ludziom i nieść pomoc cierpiącym. Jest doskonałym organizatorem z precyzją wojskowego. Lubi sport, w szerokim tego słowa znaczeniu, kolekcjonuje broń i trofea myśliwskie. W życiu jest bardzo samodzielna.

Jeśli chodzi o wychowanie dzieci, nie słucha żadnych rad i nie lubi, gdy jej ktoś udziela wskazówek. Świetnie organizuje wszelkie przyjęcia dla swych znajomych. Wesoła, lubi używać życia i wykręcać numery, przez to popada z jednej skrajności w drugą.

Wady:

Osoby te bywają często leniwe, uwielbiają dobrobyt i wszelkie przyjemności, lubią się wylegiwać i długo pospać. Ludzie nie ukształtowani emocjonalnie pragną dowodzić innymi, wydawać komendy i być traktowane po królewsku. Wydaje im się, że znaczą wiele w społeczeństwie, dlatego często traktują ludzi niżej sytuowanych i młodszych z góry.

Co im grozi?

Nie potrafią żyć w zgodzie z rodziną, a we własnym domu są narażeni na liczne niebezpieczeństwa ze strony swoich krewnych. Sami sobie szkodzą i to w stosunku do siebie stanowią największe zagrożenie, właśnie poprzez swą nieostrożność.

Do czego powinni dążyć?

Powinni unikać narażania swojej osoby na niebezpieczeństwa pod groźbą katastrofy.

Kobieta urodzona dzisiaj jest silnie przywiązana do swych dzieci. Bardzo nie lubi, gdy się na jej dzieci krzyczy lub skarży, a jeszcze bardziej, gdy się je krzywdzi, wówczas wybucha gniewem lub może nawet posunąć się do brutalności.

Jak wychować dziecko?

Takie dziecko potrzebuje bardzo starannego wychowania. Przez swe poczucie sprawiedliwości i uczciwości bardzo emocjonalnie odczuwa wyrządzoną mu krzywdę. Gdy rodzice raz ustalą zasady wychowania, nie powinni co chwila ich zmieniać.

Ty też masz urodziny właśnie 14 sierpnia?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉