Urodzeni 15 sierpnia

Osoba urodzona tego dnia wyróżnia się spośród tłumu, a ludzie ją otaczający bez problemu ulegają jej wpływowi.

Najbardziej charakterystyczną cechą tych ludzi jest potężny umysł, intuicja i niezwykłe zdolności dyplomatyczne. Dodatkowo są bardzo uczciwi, odważni z życzliwością odnoszący się do innych i cieszący się sympatią większości.

Zalety:

Odznaczają się ponadprzeciętną inteligencją, błyskotliwością, potrafią dostosować się do każdej pracy, a dzięki swym niebywałym zdolnościom bez problemu mogą zająć intratne stanowisko. Sprawiedliwi, czcigodni, pobłażliwi w działaniu, zawsze uczciwi wobec przyjaciół i wspaniałomyślni względem wrogów. Zazwyczaj bezkonfliktowi, z wyczuciem, zdolni do wielu wyrzeczeń i wielkich czynów. Doskonale zdają sobie sprawę ze swej władzy, jednak tego nie okazują. Świetnie znają się na ludziach i ich psychice, potrafią odgadnąć nawet największe ich tajemnice.

Mimo, iż jest osobą zamkniętą w sobie, jest doskonałym dyplomatą. Nie ma ujednoliconych poglądów, jest otwarty na wszelkie nowinki. Z entuzjazmem potrafi poświęcić się dla jakiejś idei. Lubiany przez osoby płci odmiennej. Kocha władzę i chce wywierać wpływ na wszystko dookoła i zajmować wysokie stanowiska.

Niezwykłe powodzenie osiąga podczas organizowania imprez przydzielając innym szereg zajęć i obowiązków, dając jednocześnie możliwość wyróżnienia się tym osobom we własnej dziedzinie. Gdy zwraca się do ludzi, mówi prosto i zrozumiale, aby każdy mógł go bez problemu zrozumieć. Nie szczędzi pochwał, ale także potrafi zganić za źle wykonaną pracę. Zawsze analizuje to co już było, aby nie powtórzyć błędów w przyszłości. W swym otoczeniu jaśnieje niczym gwiazda na niebie, a ludzie nie potrafią mu odmówić niczego i bez większego szemrania pracują pod jego kierownictwem. Przyszłość dla niego rysuje się świetlenie, czeka go władza i potęga.

Czego powinien się wystrzegać?

Zarozumialstwa, zadufania w sobie, a przede wszystkim złudzeń, co do rzeczy niemożliwych do wykonania.

Ty też masz urodziny właśnie 15 sierpnia?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉