Urodzeni 16 sierpnia

Osoby urodzone w tym dniu pomimo, iż bywają szorstkie w swym zachowaniu, to jednak są niezwykle serdeczne i dobroduszne.

Są one impulsywne, niekiedy rozrzutne, ale mobilizuje ich życzliwość społeczeństwa i nadrzędnym celem jaki sobie stawiają, to dobro innych ludzi. Z jednej strony to altruiści, a z drugiej potrafią negować wszystkie wartości i poglądy. Zawsze kiedy tego wymaga sytuacja całym sercem potrafią zaangażować się w działalność dobroczynną na rzecz ludzi potrzebujących. Posiadają bardzo silny charakter i można na nich polegać.

Są to osoby wyjątkowo sprawiedliwe i po części wspaniałomyślne. Odważne jak lew, ostrożne i dalekowzroczne, bardzo dobrze czują się ze swoimi myślami, dążą do pogłębiania swojej wiedzy i osiągnięcia mądrości. Wykazują także pewne zainteresowania filozoficzne. Ich temperament jest ognisty i porywający, a wielkość ich serca objawia się w słowach i czynach. Nigdy nie uginają się pod trudami, wytrwali w swych planach i dążeniach.

Potrafią być cudownymi przyjaciółmi, jednak często co do ich wyboru, popełniają błędy. Ich sprawy sercowe mają się podobnie, nie zawsze są te właściwe wybory. Zdarza im się, że pobierają się z osobę poniżej swojej klasy, pragnąc mieć przy sobie osobę im życzliwą i kochaną, która będzie im uległa. Niestety, często jednak okazuje się, że po ślubie druga połówka staje się bardzo dominująca i przejmuje dowodzenie.

Ze względu na swoją dobroć i sympatię do otoczenia, pragną, aby wszyscy ich lubili. Znajdują zadowolenie jeśli widzą, że ich praca przynosi pożytek innym, wówczas są zdolni do jeszcze większych poświęceń i wyrzeczeń. Nie mają zbyt wygórowanych ambicji, przywiązani są do miejsca zamieszkania, lubi też życia na wsi i prostych obyczajów.

Co im grozi?

W życiu nie zawsze będzie im tak szło, jakby tego chcieli, czekają ich różne nieprzyjemne przejścia i trudne sprawy do rozwikłania. Często wykonując swój zawód napotkają na nieporozumienia.

Ty też masz urodziny właśnie 16 sierpnia?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉