Urodzeni 17 sierpnia

Urodzeni 17 sierpnia są bardzo namiętnymi osobami i z tego powodu mogą narazić się na przykrości ze strony płci odmiennej.

Gdy taka osoba zabierze się do wykonania zadania, zawsze doprowadzi je do końca. Nic nie robi połowicznie, albo wykona całość dając z siebie wszystko, albo wcale się za tonie zabierze. Ma ona dobrą pamięć i jest stała, zarówno w swych poglądach jak i sympatiach. Gdy się raz do kogoś zrazi, trudno jej jest tę niechęć wyperswadować.

Zalety:

Przewidująca i posiadająca dobrą intuicję, często jest twórcą wspaniałych projektów, zajmuje wysokie stanowiska w dużych korporacjach, w których może wykazać się wybitnymi zdolnościami organizacyjnymi.

Wady:

Największą i najbardziej dotkliwą wadą, jeśli chodzi o konsekwencje, jest uleganie nadmiernej namiętności bez zastanowienia, oraz uganianie się za rozrywkami. Lubi także wszelkie przyjemności i dostatek. Dąży do osiągnięcia sławy, jest przy tym władcza, napuszona, w gorącej wodzie kąpana i często robi samowolkę. Okazuje zaciętą wrogość względem ludzi i nie zawsze można na niej polegać.

Co jej grozi?

Ma subtelne wyczucie piękna, interesuje się wszystkim co ma urok i wdzięk, powinna jednak się tego wystrzegać, gdyż szczęście nie zawsze będzie jej sprzyjało. Zmysłowość i częste uleganie płci przeciwnej przysporzą jej wielu niepotrzebnych problemów. Powinna również unikać podróżowania transportem wodnym, gdyż może grozić jej niebezpieczeństwo utonięcia.

Jak wychować dziecko urodzone tego dnia?

Należy rozwijać w nim silną wolę, uświadamiać poprzez naukę w jaki sposób powinno opanowywać nadmierne miłostki i popędy. Wcześnie też powinno się przyuczać takie dziecko do bycia skromnym i nie przejmowania się własną osobą. Jeśli uda się opanować te ujemne cechy charakteru, wówczas taka osoba może osiągnąć wysoki poziom własnego rozwoju.

Ty też masz urodziny właśnie 17 sierpnia?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉