Urodzeni 18 sierpnia

Urodzeni 18 sierpnia bardzo źle się czują w roli podwładnego. Sami pragną rządzić i zarządzać ludźmi.

Osoba ta pożąda wysokich stanowisk, dlatego, że odznacza się bardzo dobrymi zdolnościami organizacyjnymi oraz umiejętnością demonstrowania swego autorytetu. Jest to człowiek praktyczny, aktywny, zapalony, pilny, odważny i ostrożny, a przy tym bardzo inteligentny, obdarzony niezwykłą cierpliwością i stabilnością. Bez oporów potrafi poświęcić się długotrwałym poszukiwaniom i nigdy nie cofa się przed wytężoną pracą.

Urodzony w dniu dzisiejszym ma ogromne powodzenie w życiu dzięki własnemu autorytetowi i silnej osobowości, oraz umiejętności przystosowania się do każdej okoliczności. Im bardziej będzie panował nad sobą tym większe korzyści osiągnie w życiu. Wówczas to zaprezentuje w pełni, jak wielką intuicję posiada.

Zalety:

Posiada duże zdolności językowe, biegle i szybko uczy się każdego języka, krasomówca, potrafi umiejętnie prowadzić rozmowy i zabawiać towarzystwo. Jednak w prowadzonych rozmowach wykazuje tendencję do przedstawiania swoich racji i nie uwzględniania cudzych. Jest to bardzo pracowita osoba o skromnym umyśle, często zamknięta w sobie, ale zdolna do każdego wysiłku.

Lubi życie spokojne, najlepiej gdzieś na wsi, z dala od zgiełku i tłumu. Przyroda i jej studiowanie to niemalże pasja dla tych osób. Wybierając zawód związany ze środowiskiem przyrodniczym może przynieść mu fortunę.  Zwolennik etyki i wszelkich uroczystości, bardzo chętnie i dobrze potrafi w tej dziedzinie doradzić. Zawsze jest zadowolony z siebie i uważa, że otoczenie także powinno go podziwiać.

Ludziom tym zazwyczaj bardzo dobrze wiedzie się w życiu, chociaż rzadko zostają jednostkami wybitnymi.

Jak wychować takie dziecko?

Dzieci te potrzebują starannej opieki. Powinny one nieustannie znajdować się pod opieką osób dorosłych, gdyż jeśli tak nie jest, zaraz zaczynają udawać i oszukiwać. Rodzice powinni starać się, aby te dzieci nie pozostawały zbyt długo w samotności.

Ty też masz urodziny właśnie 18 sierpnia?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉