Urodzeni 19 sierpnia

Urodzeni 19 sierpnia wykorzystują każdą okazję jaka nadarzy im się w życiu.

Jest to jednostka bardzo ambitna, zdolna do zajmowania odpowiedzialnych stanowisk, nie zawsze wysokich, a przy tym potrafi wywierać ogromny wpływ na innych ludzi. Pełna gotowości, wśród społeczeństwa cieszy się wielkim autorytetem i bardzo umiejętnie potrafi to wykorzystać w swoim interesie. Osoba ta jest szlachetna, wspaniałomyślna i bardzo uczuciowa, lubi wspaniałe i huczne przyjęcia, potrafi zabawić towarzystwo, budząc przy tym sympatię otoczenia.

Ludzie ci są bardzo pracowici a w sprawach finansowych nie mają sobie równych, dodatkowo przejawiają talent w dziedzinie przemysłu i handlu wykazując się zdolnościami praktycznymi i wykonawczymi. Z powodzeniem sprawdzają się jako dyrektor a nawet właściciel przedsiębiorstwa zatrudniającego dużą liczbę pracowników. Wierzą w siebie i możliwości innych ludzi, a ponieważ są osobami wszechstronnymi, potrafią bezbłędnie ocenić każdego według jego wartości i przydatności oraz wyznaczyć mu odpowiednie stanowisko w firmie. Ich zainteresowania oscylują w kierunku historii, dawnych zwyczajów, zbierają przedmioty z tamtego okresu oraz broń.

Do czego powinien dążyć?

Tacy ludzie powinni rozwijać się stopniowo i ze spokojem przemyśleć każdą decyzję, unikając pośpiechu i nadmiernej impulsywności. Często rozwijają się poprzez cierpienie i kłopoty uczuciowe.

Wady:

W swym postępowaniu często bywa żywiołowy i nadmiernie porywczy, lubi się sprzeczać, dowodzić i dyskutować o swoich racjach, jest zwyczajnie kłótliwy. Przez to często przeciwstawia się danym decyzjom i zanim na coś się zgodzi, musi to przemyśleć.

Co mu grozi?

W swym gniewie może niekiedy posunąć się za daleko i nawet uderzyć. Przez to, również i jemu grożą napaści ze strony wrogów. Powinien uważać na miejsca ciemne, bezludne, gdyż może doznać tam krzywdy.

Mimo swych wad, jest to człowiek, który interesuje się sztuką i często przyjaźni się z wieloma artystami lub uczonymi. A dzięki swej wytrwałej pracy i tak w końcu osiągnie powodzenie i będzie zbierał żniwo ze swych wcześniejszych wysiłków.

Ty też masz urodziny właśnie 19 sierpnia?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉