Urodzeni 20 sierpnia

Urodzeni 20 sierpnia zawzięcie i wytrwale dążą do celu, jaki sobie wcześniej założyli.

Osoby te są miłe, towarzyskie i chętnie wymieniają się swoimi poglądami z przyjaciółmi. Przepełnia ich dobra wola, a w stosunku do swego otoczenia mają jak najlepsze intencje. Są wszechstronnie uzdolnione, pozbawione egoizmu, a w życiu codziennym wszystkim wokół ofiarowują dowody swej  uczciwości i bohaterstwa. Dzięki takiemu postępowaniu zyskują mnóstwo przyjaciół i grono ludzi, którzy ich uwielbiają i szanują. Ich instynkty społeczne są bardzo silnie rozwinięte. Mogą być założycielami jakiegoś ugrupowania, partii czy zrzeszenia dla osób potrzebujących wsparcia.

Zawsze uprzejmi i gościnni, chociaż bywają niecierpliwi, wykazują dużo zdrowego rozsądku i kiedy wytyczą sobie cel, dążą do niego z uporem maniaka. W życiu stosują zasadę praktycznego działania, dzięki czemu osiągają powodzenie. Także spokojne życie domowe i rodzinne sprzyja rozwijaniu ich kariery.

Jest to jednostka niezwykle tolerancyjna i życzliwym okiem patrząca na wszystkie nowinki techniczne. Potrafi umiejętnie połączyć największe przeciwieństwa. Ma bardzo dużo życzliwych przyjaciół. Jest zwolennikiem sportu zawłaszcza polowania. Największe powodzenie osiągnie we własnym kraju i to w obrębie miejsca zamieszkania. Często też sukces osiąga pracując z ziemią i jej produktami ( węgiel, rolnictwo itp.)

Zdrowie osób urodzonych w tym dniu:

Jest to człowiek, którego choroby omijają szerokim łukiem, zazwyczaj cieszy się dobrym zdrowiem. Jedynym problemem zdrowotnym, jaki może mu dokuczać, to reumatyzm lub choroby serca.

Ty też masz urodziny właśnie 20 sierpnia?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉