Urodzeni 23 sierpnia

Urodzeni 23 sierpnia nic nie robią połowicznie, wręcz przeciwnie. Można nawet powiedzieć, że wszystkie prace wykonują rzetelnie, z pasją i zapałem.

Osoba ta potrafi połączyć w jedną całość inteligencję z uczuciem i mądrość z miłością. Przejawia zainteresowanie w kierunku artystycznym, przepełnia ją uwielbienie dla wszystkiego, co piękne. Zarówno jej ubrania jak i mieszkanie jest zawsze piękne i niezwykle gustowne.

Każdą wolną chwilę stara się spędzać na świeżym powietrzu w otoczeniu pięknych widoków i krajobrazów. Jest to prawdziwe dziecko przyrody nieustannie rozkoszujące się jej pięknem. Nie przepada za osobami, które nie podzielają jej zamiłowania do przyrody.

Zawsze stawia sobie do wykonania zadania wysokie, niekiedy nawet zbyt wysokie i wówczas nie zawsze jest w stanie je sfinalizować. Chce być idealna i perfekcyjna na każdym kroku. Nie wyobraża sobie, że mogłaby czegoś nie zrobić. Z racji swej wysokiej inteligencji jest pracownikiem, który nigdy nie uskarża się na zmęczenie.

Zawód najlepszy dla tej osoby:

Dzięki swej zdolności przekonywania może zostać wziętym nauczycielem, doktorem lub profesorem filozofii ze względu na swe zdolności filozoficzne.

Ma dużo taktu i bardzo rzadko, chyba, że niechcący, zrani swym zachowaniem drugą osobę. Obdarzona jest wielką miłością i przywiązaniem do siebie i swej rodziny, nie okazuje wobec niej żadnego egoizmu, który niekiedy przejawia w stosunku do innych ludzi. Jest to także osoba tajemnicza, która nie lubi się uzewnętrzniać, ale lubi życie w dostatku.

Charakter kobiety urodzonej w tym dniu:

Kobieta urodzona w dniu dzisiejszym jest cudowną matką, oraz dobrą i oszczędną gospodynią. Lubi wszystko co dopiero wschodzi oraz to, co już wysrosło, czyli to co jest od dziecka przy piersi do kiełkującej roślinki.

Ty też masz urodziny właśnie 23 sierpnia?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉