Urodzeni 24 sierpnia

Urodzeni 24 sierpnia bardzo długo są sprawni fizycznie i umysłowo. Potrafią dożyć sędziwego wieku.

Jest to człowiek rzetelny, przyzwoity, ceniący sobie porządek i systematyczność. Z wiekiem staje się coraz bardziej krytyczny, przejawiając zdolności analityczne oraz praktycyzm. Zarówno w pracy jak i w życiu skupia się na najdrobniejszych szczegółach i potrafi je zgłębiać inteligentnie i konsekwentnie.

Zamknięty w sobie, trochę lękliwy, ale pracowity, uwielbia czytać książki i prowadzić rozmowy o nich. Ma szerokie zainteresowania i zbiera informacje dotyczące różnych dziedzin życia i nauk. Człowiek, który zawsze potrafi dostosować się do otoczenia w jakim się znajduje.

Są to osoby bardzo towarzyskie i przyjacielskie, lubą także wszelkiego rodzaju przyjemności, przyjęcia, zabawy i luksus. Nie tylko lubią inteligentne rozważania, lecz także nie gardzą sportem. Swoje projekty i plany układają w określonym porządku i systematycznie, a następnie realizują je w życiu.

Wady:

Bywa chytry i podstępny, a nawet skąpy. Może też zaskoczyć innymi, dużo gorszymi zachowaniami, dlatego powinien dążyć do ich opanowania.

Problemy chorobowe:

Z natury ludzie ci nie chorują zbyt często i niewiele potrzeba ich organizmowi do sprawnego funkcjonowania. Mimo to lubią chodzić po lekarzach i zażywać leki. Gdy są przemęczeni lub wydaje im się, że są chorzy wówczas ukojenie znajdują w otoczeniu przyrody, drzew, pięknego krajobrazu. To jest dla nich najlepsze lekarstwo. Ze względu na małe niedyspozycje jelitowe powinni unikać chemicznych lekarstw.

Związki:

Chętnie wiążą się z drugą osobą, gdyż małżeństwo pomaga im w osiągnięciu majątku. Są namiętnymi kochankami, wiernymi przyjaciółmi i mają powodzenie. Bardzo często osoby te cieszą się powszechnym uznaniem. Zarówno kobieta jak i mężczyzna niewiele zmieniają się z wiekiem, dlatego długo utrzymują swój młodzieńczy, świeży wygląd.

Ty też masz urodziny właśnie 24 sierpnia?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉