Urodzeni 25 sierpnia

Urodzeni 25 sierpnia potrafią bardzo logicznie myśleć, a w życiu wykazują się ogromnym taktem.

Jest to bardzo inteligentna osóbka, ale o chłodnym a zarazem ścisłym umyśle matematycznym. Często tak ma poukładane swoje życie, że na pierwszym miejscu stawia to, co jest oczywiste lub daje się zbadać. Swój pragmatyzm ceni wyżej niż uczucie, co, niestety, nie zjednuje jej otoczenia.

Jest to postać raczej ciekawa, interesuje się różnymi zagadnieniami i często ma upodobania literackie. Bystra, przenikliwa, chętnie bada cudze tajemnice i łatwo odgaduje ich treść.

Jest to człowiek stały w swych poglądach i poważny, jednak nie jest zbytnio religijny. Ma za to znaczne wyczucie sytuacji i dzięki temu wykazuje zdolności zarówno dyplomatyczne jak i strategiczne. Dzięki temu może z powodzeniem zajmować stanowiska wojskowe, jak i wymagające współdziałania.

Wady tych osób:

Zdarza mu się bycie bardzo leniwym i wówczas poddaje się losowi. Nie chce mu się wysilać, działa według zasady: „Co za dużo, to niezdrowo”. Wyjątkowo łatwo się zniechęca, pragnie wtedy odpoczywać i zażywać samych przyjemności.

Pomimo swego marazmu i nadmiernej bierności, co często powoduje, że jest niepewny co do dalszych losów swego życia, to i tak w swych dążeniach jest dynamiczny. Uwielbia też mieszać się w sprawy innych ludzi, powodując tym samym kłótnie i zgrzyty. Lubi też często zmieniać miejsca pobytu.

Z rodzeństwem raczej mu się nie układa, nie potrafi się z nim porozumieć.

Co mu grozi?

Nie ma ręki do prowadzenia gospodarstwa domowego, więc w jego domu panuje niezgoda. Bywa też często narażony na liczne zniewagi.

Zazwyczaj w życiu nie robi wielkiej kariery, często przez własną głupotę, oraz niesprzyjające mu otoczenie.

Ty też masz urodziny właśnie 25 sierpnia?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉