Urodzeni 28 sierpnia

Urodzeni 28 sierpnia należą do osób niezwykle wrażliwych, które cechuje uczciwość, prawość i bezinteresowność.

Jest to człowiek, który zawsze stoi po właściwej stronie, przyzwoity i sprawiedliwy, dojrzały wewnętrznie. Zawsze postępuje zgodnie z tym, w co wierzy i o czym mówi. Nie zmienia zdania w zależności od towarzystwa, w którym się znajduje, czy po to, żeby wzbudzić czyjąś sympatię.

Jeśli jednak zmienia zdanie, to tylko dlatego, że odkrył coś nowego, lub zrozumiał coś, co zmieniło jego spojrzenie na daną kwestię. Nigdy też nie osądza innych ludzi, jedynie może zwrócić uwagę na ich złe zachowanie. Jednak osądza i potępia samo zachowanie, a nie człowieka, który za nim stoi.

Idealny i wierny przyjaciel, potrafi się poświecić w imię prawdziwej przyjaźni. Wyłącznie sobie i swojej inteligencji zawdzięcza karierę. Także może osiągnąć sukces w zakresie literatury i sztuki. Jego życie upływa w spokoju i bez większych poruszeń, cieszy się powszechnym uznaniem wśród społeczeństwa.

Praca dla tych osób:

Dzięki swym zdolnościom analitycznym mogą osiągnąć powodzenie jako krytyk muzyczny lub literacki.

Wady:

Niezbyt lubi się wysilać podczas ciężkiej pracy. Bywa oziębły i mało uczuciowy, nie wykazuje także zbytnich ambicji. W stosunku do niektórych osób bywa nastawiony wojowniczo.

Jak wychować dziecko?

Dziecko takie jest prawdziwym „dzieckiem natury”. Ma wszechstronne zainteresowania, uwielbia piękno przyrody, ma silnie rozwinięte takie cechy charakteru jak: sympatia i antypatia, oraz posiada zdolność wnikliwej obserwacji. Niezmiernie łatwo mu wszystko przychodzi, łącznie z nauką. Już od wczesnego dzieciństwa odznacza się przedwczesną dojrzałością i smykałką do robienia interesów. Dlatego należy szczególnie uważać na wychowanie takiego dziecka, gdyż chwila nieuwagi czy krytyki może przyczynić się do zejścia na złą drogę.

Ty też masz urodziny właśnie 28 sierpnia?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉