Urodzeni 31 sierpnia

Osoba urodzona w dniu dzisiejszym jest spokojna, zrównoważona i uczciwa. Zawsze potrafi zachować się w towarzystwie, jej zachowanie jest niewymuszone i swobodne.

Zawsze postępuje zgodnie ze swoim sumieniem i obowiązującym prawem. Jest inteligentna, zanim coś powie, musi się najpierw głęboko nad tym zastanowić, aby nie sprawić komuś przykrości, choć nie zawsze jej to się udaje. Miewa skłonności w kierunku poezji, niekiedy sama pisze wiersze bądź krótkie opowiadania, emanuje z niej szczęście. Lubi także muzykę, przyrodę i życie na wsi. Uwielbia wycieczki górskie, a zdobywanie szczytów, sprawia jej ogromną radość.

Jest to człowiek otwarty, a jednocześnie niezależny, sam lubi podejmować decyzje. Mimo to zachowuje się w sposób naturalny i nie okazuje pogardy. Posiada zdolności w kierunku finansowym, wiele robi dla innych, często zapominając o własnych interesach. Często działa publicznie, interesuje się sprawami społeczeństwa, postępem i akcjami humanitarnymi. W życiu działa zgodnie z zasadą, że nic co ludzkie nie jest mu obce, dlatego ma wysoko rozwinięty instynkt opiekuńczy i rodzinny.

Wady:

Wadą takiej osoby jest to, że nie zawsze lubi ciężko pracować.

Nigdy nie nudzi się sama ze sobą, gdyż uwielbia marzyć i rozmyślać nad egzystencją życia ludzkiego.

Choroby:

Najczęstszymi chorobami, jakie mogą ich dopaść to problemy z żołądkiem i chwiejność nastrojów. Te dolegliwości jednak dosięgają zazwyczaj te osoby, które nie dbają o siebie.

Do czego powinny dążyć?

Przede wszystkim te osoby powinny znać swoje wady i słabości, gdyż dzięki temu unikną wielu nieprzyjemności. Powinny one także być bardziej wyrozumiałe i ograniczać krytykę w stosunku do innych osób, gdyż ostre słowa mogą wyrządzić komuś krzywdę.

Co im grozi?

Grozi im to, że ludzie którym pomagał, był dla nich ostoją, okażą się być niewdzięczni i nie docenią tego poświęcenia.

Ogólnie można stwierdzić, że osobom dzisiaj urodzonym, życie przebiega dość spokojnie i w końcu udaje im się osiągnąć upragniony cel. W późniejszym wieku, ludzie ci stają się samotnikami, izolują się od otoczenia, wolą oddać się rozmyślaniom i medytacji.

Ty też masz urodziny właśnie 31 sierpnia?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉