Urodzeni 03 września

Urodzeni 03 września są osobami, które lubią być dobrze i elegancko ubrani. Pragną, aby wszyscy ich dostrzegali, chcą się wyróżniać z tłumu.

Jest to osoba bardzo uczciwa i sprawiedliwa, a także niezwykle inteligentna i dowcipna, lubi się uczyć i chętnie to robi. Współczuje ludziom, których dotknęło nieszczęście i zawsze spieszy im z pomocą. Ambitna, elokwentna, potrafi ubrać się stosownie do sytuacji i odpowiednio się zachować. Jest dobrym i uczynnym przyjacielem. Uczuciowa, sentymentalna, a zarazem dość impulsywna, jej zainteresowania to muzyka i sztuka klasyczna.  Szybko podejmuje wszelkie decyzje, jest odważna oraz operatywna. Lubi podróżować, aby poznawać różne zakątki kraju i świata.

Zalety osoby urodzonej 03 września:

Jest bardzo inteligentną osobą i dodatkowo posiada wszechstronne zainteresowania. Zawsze i wszędzie pragnie służyć pomocą, aby wszyscy wokół byli zadowoleni. Dzięki umiejętnościom adaptacyjnym potrafi przystosować się do każdej sytuacji i zajmować przeróżne stanowiska. Posiada ogrom energii, którą pożytecznie wykorzystuje dla swoich celów. Jak się za coś weźmie, to rzadko nie doprowadzi tego do końca. Należy do osób lubianych.

Wady takiej osoby:

Lubi być zauważana i lubi także wyróżniać się spośród społeczeństwa, nawet kosztem innych. Jednak jej największą i najbardziej dotkliwą wadą jest brak dyskrecji. Niestety, nie zawsze potrafi utrzymać coś w tajemnicy. Ma potrzebę, aby jak najszybciej podzielić się z innymi tym, czego właśnie się dowiedziała, czego później żałuje.

Czego powinna się wystrzegać?

Nie powinna angażować się w romanse, zwłaszcza jeśli jest w związku, gdyż mogą one przynieść jej więcej przykrości niż korzyści. Także w miłości często jest narażona na niemiłe przejścia.

Mimo tego wszystkiego i tak zrobi karierę, będzie cieszyła się ogólnym uznaniem, oraz osiągnie zaszczyty.

Ty też masz urodziny właśnie 03 września?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉