Urodzeni 04 września

Urodzeni 04 września są osobami bardzo błyskotliwymi. Potrafią wywierać duży wpływ na osoby płci przeciwnej.

Osoba ta nie potrzebuje pomocy innych ludzi, sama sobie wystarcza. Pełena wiary we własne możliwości, zawsze z siebie zadowolona,  sama sobie wybiera zawód, sama jest panem swego życia. Niemniej jednak, jest to osoba skryta, inteligentna o przenikliwym umyśle, interesuje się rzeczami tajemniczymi i niewytłumaczalnymi. Odpowiedzialna i uczciwa, chętnie się uczy i wytrwale pracuje, poświęcając się wykonywanej pracy. Na co dzień jest naturalną i bardzo sympatyczną osobą, a jako przyjaciel potrafi być pomocna i oddana.

Z natury jest człowiekiem dość słabym i wrażliwym, potrafi jednak wywrzeć niezapomniane wrażenie na płeć przeciwną. Największym dla takiej osoby zagrożeniem jest wplątanie się w romans z którego trudno jej będzie się wyrwać.

Wady:

Poprzez swoje przebiegłe postępowanie, często zdarza się jej wywołać nieuzasanione awantury. Potrafi również wplątać otoczenie w swoje projekty, które później okazują się wielkim nieporozumieniem. Nie zawsze w stosunku do drugiej osoby jest szczera, aby zdobyć czyjeś zaufanie potrafi ukryć swoje poglądy, a tym samym wyprowadzić kogoś w pole.

Do czego powinien dążyć?

Taka osoba powinna postarać się, aby nie osądzać ludzi i nie mierzyć ich własną miarką. Zamiast adorować ludzi bogatych lub zajmujących wysoką pozycję, powinna dążyć, aby być uczciwym i przyzwoitym człowiekiem, i nie wstydzić się uczciwej pracy.

Charakter kobiety urodzonej 04 września:

Kobieta urodzona tego dnia często nie radzi sobie jeśli chodzi o zarządzanie gospodarstwem dowmowym. Wstydzi się być gospodynią domową, a nie powinna tego okazywać.

Ludzie ci powinni raczej nie przejmować się krytyką innych. Powinni się w końcu za siebie wziąć i postępować uczciwie, wtedy nikt do nich nie będzie miała pretensji.

Ty też masz urodziny właśnie 04 września?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉