Urodzeni 05 września

Urodzeni 05 września nie powinni zajmować się błahymi sprawami, tylko skupić się na czymś dużym, co przyniesie im wymierne korzyści.

Są to ludzie z dużą wyobraźnią, romantyczni, stawiają sobie wysokie cele i do nich dążą. Są koneserami sztuk pięknych, muzyki, malarstwa i poezji, sami często piszą wiersze. To ludzie niezwykle pomocni, spokojni, mili o ujmującym charakterze. Nie są to może osoby dynamiczne, ale mimo to, tak działają na ludzi wokół, że są w stanie ich poderwać do działania. Chociaż są to ludzie kreatywni i skrupulatni, często brak im wiary we własne możliwości, potrafią rozmieniać się na drobne.

Tryskają dowcipem i humorem, lubią się zabawić oraz zawsze są chętni na wycieczki w miłym towarzystwie. Zdarza się, że potrafią porządnie komuś dopiec. Są jednak dobrymi organizatorami, mówcami i literatami.

Zdrowie osób urodzonych 05 września:

W młodym wieku często bywają chorowici ze względu na słabe zdrowie, jednak z wiekiem im to mija. Mogą mieć jednak problemy z jelitami lub wrzodami na żołądku, czy dwunastnicy. Aby uniknąć tych problemów powinni stosować dietę.

Co im grozi?

Za młodu muszą borykać się z wieloma problemami. W wieku późniejszym mogą być narażeni na straty i to ze strony rodziny.

Są uczuciowi, jak kochają, to na całe życie, lubią wszystko co ładne, piękne kobiety, miłe towarzystwo i potrafią zawsze każdego rozweselić.  Ogólnie są osobami lubianymi. Nie powinni jednak się pchać na wysokie stanowiska, gdyż na tych niższych są w stanie bardziej zabłysnąć. Zazwyczaj zdobywają majątek i wiodą spokojne życie.

Ty też masz urodziny właśnie 05 września?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉