Urodzeni 06 września

Osoba urodzona w tym dniu lepiej spisuje się na stanowisku podwładnego niż dyrektora. Potrafi wówczas dużo więcej osiągnąć w swoim życiu.

Jest to człowiek rzeczowy, trzeźwo myślący, pozbawiony niekiedy jednak wyobraźni. Pracowity, uczciwy i lojalny, ale czasami biernie nastawiony do życia. Nie dąży do kierowania innymi, ale podświadomie tego pragnie; nie lubi wysuwać się na pierwsze miejsca, ale cieszy się, gdy zostaje zauważony. W życiu raczej idzie drogą utorowaną przez innych i nie przejawia większych ambicji. Dąży do zdobycia majątku, co raczej mu się udaje, zwłaszcza w zawodach, w których jest podwładnym lub działa pod kierunkiem przełożonego.

Spośród urodzonych 6 września zdarzają się jednak jednostki, które zajmują wysoką i prestiżową pozycję i mają pod sobą pracowników, ale i tak zawsze jeszcze przed kimś odpowiadają. Czasami ta zależność przyjmuje formę współdziałania. Osoby te pozostawione same sobie, nie zawsze potrafią być dobrymi przełożonymi i w ich rządzeniu można zauważyć pewne rozbieżności, takie jak: brak wiary w siebie, pomyłki podczas dokumentowania, itp. Bardzo dobrze się czuje, gdy otrzyma poradę bądź wsparcie od bliskiej osoby.

Potrafi fantastycznie wykonać swoją pracę, poświęcając się jej bezgranicznie. Jest to osoba życzliwa, wyrozumiała, taktowna, ostrożna często zamknięta w sobie, interesuje się wschodem i jego zwyczajami. Jest też operatywna, potrafi dostosować się do istniejących warunków życiowych. Wszechstronnie uzdolniona, przywiązana do ogniska domowego, jej życie rodzinne częstokroć jest pozbawione harmonii, a wszelkie nieporozumienia wywołują rozstania. Do bogactwa dochodzi z trudem i powoli, niekiedy zdarza się, że je z powrotem traci.

Małżeństwo zawiera z miłości, rzadko się zdarza, że z rozsądku. Dzieci nie ma zbyt wiele i często zmienia miejsca zamieszkania.

Co jej grozi?

To, że często jest krzywdzona przez otoczenie i jest zależna od innych. Musi uważać na wyjazdy, gdyż mogą jej grozić niebezpieczeństwa. Pracuje sumiennie i wytrwale, jednak te wysiłki są nieadekwatne do oczekiwanych rezultatów.

Ty też masz urodziny właśnie 06 września?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉