Urodzeni 08 września

Urodzeni 08 września zawsze dążą do wytyczonych celów i wytrwale gonią za szczęściem.

Osoba urodzona w tym dniu ma wielu przyjaciół, znajomych, którzy w jej życiu odegrają ważne role i przyniosą jej namacalne korzyści. Specjalnie nie zabiegają o jakiekolwiek znajomości, a mimo to skupiają wokół siebie ich mnóstwo, potrafią nawet sprytnie wykorzystać je do swoich zamierzeń.

Są to ludzie towarzyscy, obrotni, o silnej intuicji, posiadający wszechstronne zainteresowania. Optymistycznie spoglądają w przyszłość, podejmują wyzwania i je realizują. Nigdy nie pragną pochwał, gdyż zdają sobie sprawę ze swoich możliwości i osiągnięć.

Osoby mniej wewnętrznie rozwinięte, wykazują zdolność do krytykowania innych i nie liczenia się z uczuciami. Ciągle widzą problemy i trudności nie do przejścia, zwłaszcza u osób postronnych. Nigdy nikogo nie chwalą i stale coś im się nie podoba.

Wady osób urodzonych 08 września:

Ich największą wadą jest nadmierne dążenie do władzy i majątku. Również dużą wagę przywiązują do swojego zewnętrznego życia, pragną wszystko robić najlepiej i chcą być nieustannie chwaleni i zauważani. Dlatego potrafią nawet zadłużyć się tylko po to, aby zostać dostrzeżonym z jak najlepszej strony. Często bawią się w przepowiadanie przyszłości, ale te przepowiednie raczej nigdy się nie sprawdzają.

Co im grozi?

W życiu czeka ich wiele wyrzeczeń i wysiłków, mimo to i tak nie zostanie to zauważone i docenione.

Ty też masz urodziny właśnie 08 września?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉