Urodzeni 09 września

Urodzeni 09 września należą do osób bardzo mądrych, a zarazem ostrożnych. Zawsze myślą o przyszłości, a ich koncepcje zazwyczaj są niepospolite.

Jest to osoba niezwykle wytrwała w tym co robi, nie zniechęcają ją trudności i przeszkody. Zawsze wychodzi z nich obronną ręką, a jeśli nawet doświadczy porażki, szybko się podnosi i staje na równe nogi, gotowa do dalszego działania.

Zaleta osoby urodzonej 09 września:

Największą jej zaletą jest to, iż posiada zdolność wnikliwej obserwacji i analizowania wszystkiego.

Zazwyczaj jest milcząca i zamknięta w sobie. Pomimo to, należy do osób wyjątkowo rozsądnych i ostrożnych, które stopniowo zdobywają mądrość i majątek. Wspaniale potrafi opowiadać, ma niezwykle oryginalne pomysły, posiada także zdolności literackie. Jako pisarz czy literat może w życiu bardzo wysoko zajść. Również bywa dobrym muzykiem, czy też osobą publiczną. Dzięki swym krasomówczym zdolnościom, talentowi literackiemu oraz pracowitości, może bez przeszkód zająć się redagowaniem strony lub całej gazety.

Wady:

Jej największą wadą jest to, że często potrafi kłócić się o swoje racje, chociaż nie zawsze ma słuszność. Także jej nastawienie bywa wówczas w opozycji do otaczających ją osób.

Do czego powinna dążyć?

Przede wszystkim nie powinna być w stosunku do siebie zbyt tolerancyjna i  nie powinna oddawać się nadmiernemu lenistwu. Takie podejście do życia może spowodować, że zostanie narażona na znaczne straty. Zazwyczaj jest osobą lubianą przez podwładnych, jej życie układa się pomyślnie i nie grożą jej jakieś większe przykrości. Jest w stanie osiągnąć to co sobie zaplanowała.

Ty też masz urodziny właśnie 09 września?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉