Urodzeni 10 września

Urodzeni 10 września potrafią myśleć w sposób logiczny i działają precyzyjnie. Jednak za wszelką cenę pragną zdobyć popularność.

Osoba taka dzięki rozwijaniu swoich zdolności w kierunku nauk ścisłych i umiejętności wyciągania trafnych wniosków,  zdobędzie wiedzę i prestiż. Najbardziej charakterystyczną cechą tych osób jest umiejętność bezbłędnego rozróżniania dobra od zła. Niezwykle przedsiębiorczy w swych działaniach, jeśli chodzi o interesy, przejmuje się swoimi sprawami zawodowymi i potrafi bardzo mądrze realizować w życiu swoje przedsięwzięcia.

Pomimo swej praktyczności, jest to człowiek myślący, chętnie pracujący dla ogólnego dobra. Jest bardzo wrażliwy i pała silnym uczuciem sympatii i antypatii. Jest łagodnym i przyjaznym człowiekiem, życzliwie odnosi się do osób młodych, otacza opieką słabszych i potrafi poświęcić się dla swoich przyjaciół. Bardzo przywiązany do rodziny,  jest zwolennikiem przyrody i wiejskiego życia. Jest bardzo zdolny, bez problemu może studiować coś trudnego, uwielbia długie i samotne rozmyślania w ciszy i spokoju.

Zalety tych osób:

Największą zaletą tych osób jest to, że należą do osób skromnych a przy tym niezwykle zmysłowych.

Do czego powinien dążyć?

Nie powinien zbytnio zamykać się w sobie i być niezdecydowanym, gdyż to może doprowadzić do tego, że stanie się osobą oziębłą i niesympatyczną. Jego największym pragnieniem jest popularność i dlatego może być narażony na liczne przykrości. Przez to grozi mu też utrata przyjaciół lub osób, które go kochają.

Zdrowie osób urodzonych w dniu dzisiejszym:

Ogólnie jeśli chodzi o jego zdrowie, to jest ono w porządku, jedynym problemem, który może mu dokuczać, to nadwrażliwość jelit, ale jest to raczej związane z jego złym odżywianiem się. Ludzie ci zazwyczaj wiodą długie i pomyślne życie, a w późnym wieku, czerpią korzyści ze swoich wcześniejszych poczynań.

Ty też masz urodziny właśnie 10 września?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉