Urodzeni 11 września

Urodzeni 11 września bywają często opryskliwi, ale jedno im można przyznać, że zawsze można na nich polegać.

Osoba ta jest energiczna i nad wyraz kreatywna, jeśli chodzi o ludzkie sprawy i interesy przyjaciół. Jednak najbardziej lubi pośredniczyć w zawieraniu związków bądź ich zrywaniu. Potrafi poświęcić się dla swoich znajomych i żarliwie dla nich pracować, a w razie potrzeby oferuje swoją pomoc. Można tej osobie z powodzeniem powierzyć każdą tajemnicę, gdyż nigdy jej nie zdradzi. Także starannie strzeże własnych tajemnic i nie powierzy ich nawet najbliższym.

Jest niezwykle zdolna i błyskotliwa w swych poczynaniach, doskonale układa plany i je realizuje. Może zostać dobrym uczonym lub wziętym muzykiem. A dzięki temu, że jest człowiekiem uporządkowanym i konsekwentnym w swych dążeniach, z powodzeniem może wykonywać zawód lekarza.

Wady:

Mimo, iż z natury jest człowiekiem łagodnym i prostym, bywa niekiedy nieprzyjemny, zwłaszcza w kontaktach międzyludzkich. Jednak dzięki swej skrupulatności i działaniu zgodnym z prawem jest osobą dość szanowaną.

Zaleta osoby urodzonej 11 września:

Największą zaletą tej osoby jest to, że zawsze można na niej polegać.

Lubi sport i życie na wsi, chętnie tam przebywa. Pragnie zachować swą niezależność życiową, ale przychodzi jej to niezwykle trudno.

Z pewnością, są to osoby pracowite i potrafią wiele osiągnąć, jednak lepiej się sprawdzają jako podwładni niż kierownicy.

Charakter kobiety:

Kobieta urodzona dzisiaj przywiązuje wielką wagę do swego ubioru i zawsze idzie z trendami mody. Uczuciowa, potrafi poświęcić się dla swojej rodziny, ale lubi również dobre towarzystwo, zwłaszcza na wysokim poziomie. Ma szlachetne zamiary i dążenia, jednak łatwo ulega zniechęceniu.

Najlepsze związki stworzy z osobami urodzonymi od 22 grudnia do 21 stycznia i od 20 kwietnia do 21 maja.

Ty też masz urodziny właśnie 11 września?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉