Urodzeni 12 września

Urodzeni 12 września mają smykałkę do robienia interesów, zwłaszcza w handlu. Do tego są to osoby bardzo kontaktowe, które potrafią współpracować z ludźmi.

Jest to człowiek bardzo ostrożny, sprytny, zawsze stoi na straży swoich interesów i gotów ich bronić przed atakiem wroga. Uważa, że i tak ludzie nie są w stanie mu w niczym zaszkodzić, gdyż przewyższa wszystkich, nie tylko inteligencją, ale i poczuciem własnej siły. Nigdy nie odwraca się plecami do swych rywali, nawet czeka na atak z ich strony, niekiedy sam potrafi ich do tego sprowokować. Nigdy też pierwszy nie wkracza na pole walki, ale za to ostatni z niego schodzi. Należy do osób, które nigdy nie przegrywają.

Są to bardzo mądrzy ludzie, często przewyższają mądrością innych. Lubią czytać i zgłębiać swoją wiedzę, postrzegani są nawet niczym skarbnica wiadomości i wiedzy.

Jest odpowiedzialnym i dojrzałym człowiekiem, a przy tym bardzo wrażliwym i czułym na nieszczęście innych. W swych dążeniach jest wytrwały i konsekwentny, dzięki temu potrafi zajść bardzo wysoko.

Zdrowie tej osoby:

Wie, że posiada bardzo wrażliwy organizm i dlatego stosuje różne diety i wyszukane sposoby przygotowywania posiłków. Jeśli już, to najczęściej ma problemy z nadwrażliwością jelit. A tak ogólnie nie narzeka na swoje zdrowie.

Wady urodzonych 12 września:

Często niepotrzebnie miesza się w sprawy innych ludzi, powodując przy tym liczne nieporozumienia i sprzeczki. Potrafi przeciwstawiać się innym, nawet swoim zwierzchnikom, chociaż nie zawsze ma rację. Przez to często wywołuje zamieszanie, które potrafi zaszkodzić w jego karierze.

Co mu grozi?

Najczęściej może grozić mu walka z wrogiem o którym nie ma najmniejszego pojęcia. Jego umiejętność wywoływania konfliktów może spowodować, że nie zrobi wielkiej kariery.

Ty też masz urodziny właśnie 12 września?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉