Urodzeni 13 września

Urodzeni 13 września wyróżniają się wyjątkowymi zdolnościami dyplomatycznymi. Potrafią przy tym być bardzo dobrymi mediatorami.

Urodzony w tym dniu nie jest człowiekiem, który popada w skrajności. Zazwyczaj jest osobą niezwykle opanowaną o wysokiej inteligencji. Nie należy do ludzi zmanierowanych, ale też nie wykazuje specjalnych ambicji, ani nie goni za sławą i uznaniem. Jeśli nadarzy mu się okazja do zrobienia czegoś dla siebie, to zabiera się do działania i nie patrzy na nikogo.

Zalety:

Należy do osób niezwykle kreatywnych, ma  ciekawe pomysły, które zręcznie potrafi wprowadzać w czyn.

Z natury jest wrażliwą i czułą osobą, a mimo to narażony jest na liczne pokusy. Dzieje się tak dlatego, że w swym życiu prowadzi różnorodne interesy i projekty.  Jest bardzo dobrym mówcą, dlatego potrafi sprawnie posługiwać się słowem zarówno mówionym, jak i pisanym. Jeśli chodzi o interesy,  potrafi być wspaniałym mediatorem i przekonać opornych do swoich licznych koncepcji. Lubi też zgromadzenia i wspaniałe występy na których może zostać zauważony i doceniony.

Wady tych osób:

Największą jego wadą jest nadmierna miłość do pieniądza. Dąży do zdobycia dużych pieniędzy, ale przy jak najmniejszym wysiłku.

Zawsze troszczy się także o kwestie materialne. Najpierw stara się obliczyć koszty swego przedsięwzięcia, przeanalizować, ile na tym zarobi,  a dopiero przystępuje do realizacji. Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych, jak sobie coś postanowi, to i tak to zdobędzie. Dlatego tak wiele potrafi osiągnąć w życiu. Zawsze zawiera intratne transakcje i rzadko się myli, bardzo rzadko.

Dzięki temu, iż jest to człowiek niezwykle uczuciowy, to inni chcą go wykorzystać dla własnych interesów. Nawet rodzina, nie ma najmniejszych skrupułów, aby go wycisnąć niczym cytrynę.

Ty też masz urodziny właśnie 13 września?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉